Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jenkamała80

niechciana ciąża!!!

Polecane posty

Spóźnia mi się @ już 2 dni.Moje cykle to 28d i są regularne można powiedzieć książkowo.wczoraj miałam bóle jak na @ a dziś ani śladu bólu.dziś kuł mnie jajnik na przemian raz z lewej raz z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były stosunki przerywane.stosujemy ta metodę już bardzo długo.martwi mnie fakt ze współżyłam z mężem w 10,12 i 15 dc .Dziś wstałam i @ też ani śladu.mam nadzieję że może się jeszcze pojawi.zaczynam cholernie się bać.mam już dzieci a ta ciąża nie jest mile widziana.Testu jeszcze nie robiłam chyba poczekam do jutra.zostaja mi 2 dni nadziei że może jednak @ nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były stosunki przerywane.stosujemy ta metodę już bardzo długo.martwi mnie fakt ze współżyłam z mężem w 10,12 i 15 dc .Dziś wstałam i @ też ani śladu.mam nadzieję że może się jeszcze pojawi.zaczynam cholernie się bać.mam już dzieci a ta ciąża nie jest mile widziana.Testu jeszcze nie robiłam chyba poczekam do jutra.zostaja mi 2 dni nadziei że może jednak @ nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusińska
doriana zrób test.mimo iz nie chcesz byc w ciazy to i tak warto poznac wynik testu.tym bardziej ze ciaza jest w tym przypadku bardzo mozliwa.trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze, ze ulozylo sie po Twojej mysli tylko pamietaj, ze przerywany stosunek to nie jest metoda antykoncepcji!!!! stosujcie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusińska
ciesze się .ale radze zaobserwować ten cykl gdyż @ przyszła ale jak będzie inna niż pozostałe twoje cykle to może świadczyć tylko o plamieniach na początku ciąży.tez tak miałam.jeżeli tak będzie to może jednak wykonaj test.ale mam nadzieje ze wszystko jest ok. i tego ci bardzo życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a dz narazie nie moge stosowac innych srodków antykoncepcyjnych jak prezerwatywa,ale i ona okazała sie byc wadliwa z tad mam sliczna coreczke z której jestem dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a dz narazie nie moge stosowac innych srodków antykoncepcyjnych jak prezerwatywa,ale i ona okazała sie byc wadliwa z tad mam sliczna coreczke z której jestem dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doriana
sorry ale musisz wybrać.... seks albo niechciana ciąża skoro antykoncepcji stosować "nie możesz" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji :O Skoro nie chcesz być w ciąży to zastanów sie jak sie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo chociaż wyznacz sobie fazę płodną i w jej trakcie powstrzymaj się od współżycia, skoro nie chcesz mieć więcej dzieci a inne metody antykoncepcji wykluczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji ale stosujemy ja juz od 8 lat i jak narazie było ok.jedynie tym razem miałam fałszywy alarm.najczęściej staramy sie powstrzymywać od uprawiania stosunków w dniach płodnych ale w tym miesiącu chyba zachowaliśmy sie nieodpowiedzialnie.no ale czasem wystarcza chwile uniesienia i 2 ludzi ląduje w łóżku.a może któraś z Was zaproponuje mi jedna z metod antykoncepcji oprócz farmakologicznej spirala jak narazie jest niemożliwa.dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji ale stosujemy ja juz od 8 lat i jak narazie było ok.jedynie tym razem miałam fałszywy alarm.najczęściej staramy sie powstrzymywać od uprawiania stosunków w dniach płodnych ale w tym miesiącu chyba zachowaliśmy sie nieodpowiedzialnie.no ale czasem wystarcza chwile uniesienia i 2 ludzi ląduje w łóżku.a może któraś z Was zaproponuje mi jedna z metod antykoncepcji oprócz farmakologicznej spirala jak narazie jest niemożliwa.dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×