Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aggae

YAZ - bóle reumatyczne stawów!!!!!

Polecane posty

witam Mam pytanie co do tabletek antykoncepcyjnych - YAZ. Biore je od 4 dni (wczesniej mialam Yasmin) po 7 misięcznej przerwie z tabletkami i musze powiedzieć, ze strasznie bolą mnie konczyny - ktos to chyba okreslil reumatyczne bole stawow masakra. Zastanawiam sie czy mi to przejdzie? przeciez nie moge tak zyc caly czas!! prosze o odpowiedz kochane:) czy ktoras ma podobne objawy? moze powinnam odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekarza
skoro od tabsów to nei sądziłabym że to reumatyczne raczej bym podejrzewała niewydolność żylną, niby tabsy mogą nasilać skłonność do zakrzepów nie wiem ile masz lat i jak długo bierzesz tabsy no ale może jak nei przejdzie idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robb_starkt
Na swoim przykładzie to mogę tylko potwierdzić skuteczność Magnetona Max - www.140longlife.eu/magneton-max . Ból znika jak ręką odjął, a mam to urządzenie w domu dopiero od miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem po pierwszej wizycie na Podłęskiej w Vitanea ( www.vitanea.eu ). Koleżanka mi ich mocno doradzała, więc się umówiłam na wizytę. Badanie dr Vollą było bardzo dokładne, już teraz dokładnie jest widać skąd moje problemy choćby ze spowolnionym metabolizmem i bólami reumatycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×