Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria-N

Warto filtrować wodę ????

Polecane posty

Gość Maria-N

Macie filtry do wody ? Czujecie różnicę ? Jakie filtry polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ale nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto kupowac takich filtrow. duzo one wody nie oczyszczaja, a na ich powierzchni az roi sie od bakteri, ktorych one nie zabijaja - pozniej ludzie pija wode z bakteriami. taki filtry powinno sie czesto wymieniac. a takie co raz na pol roku/rok sie wymienia to sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzbósia
lepiej kupić flirty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
mam i czuję różnicę i to też w wyglądzie herbaty - nie tworzą się "kożuszki" na brzegach filiżanek. Poza tym czajnik nie jest aż tak zakamieniony jak w przypadku używania zwykłej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dzbanek brita
i widzę różnicę, nie tylko czuję... Bez filtrowania na powierzchni kawy czy herbaty pływają takie obrzydliwe plamy, a na kubkach/filiżankach zostaje osad :o Teraz filtruję wodę do wszystkiego - do ziemniaków, zupy, makaronu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria-N
Jeśli chodzi o filtry brita. Jak one działają ? Jak często się je wymienia? Jak długo filtrowana jest woda ? Ile kosztują te filtry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolka24
Jak dla mnie jeśli się dba o te filtry i regularnie wymienia to ma jak najbardziej sens. Ja dodatkowo kupiłam czajnik w niego wyposażony (aquarius xb 6048) po co to wszystko? Po to, że jakość wody z wodociągów jest poniżej krytyki i trzeba jakoś zadbać o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×