Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malagosia79

dlaczego niemowlaki nie lubia kiedy ...

Polecane posty

Gość do poziomka 2
Trzymasz małą na rękach?? Po co?? O wiele wygodniej dla Ciebie i dla dziecka byłoby kupić gąbkę do kąpieli. Jest tak wyprofilowana, że dziecku się wygodnie leży. Mój syn (ma pół roku) od urodzenia ma taką gąbeczkę i nigdy problemu nie było, za to kiedyś u mojej mamy próbowaliśmy go wykąpać z mężem trzymając na rękach i był wielki wrzask. Spróbuj z tą gąbką, kosztuje około 15 zł, a komfort kąpieli wielki!!! Może u Ciebie też zadziała. Do tego proponuję jakąś wesołą muzykę, ja włączam radio, podśpiewuję i kąpiel to jeden wielki śmiech. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
sama nie mam jeszcze dziecka,ale weszłam na ten topic,bo tytuł mnie zaintrygował :) P.S: Jak byłam mała to do tego stopnia nie cierpiałam czapek,że rodzice dali sobie spokój z zakładaniem mi ich.Taki tego skutek,że mam teraz odstające uszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
moja ma 5 miesiecy i z kąpielom nie mamy problemow ale z czapka koszmar ostatnio jakby troszke lepiej ....... krzyk jest o poł tonu cichsz pewnie dlatego ze powoli przyzwyczaja sie bo juz zimno i niestety codziennie czapa na główce a kapac ja od kilku dni zaczelismy w duzej wannie bo juz siedzi i moze sie do woli bawic kaczuchami gumowymi :) i ma niesamowita frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
jednak zey nie było tak kolorowo to mjoe dziecie nieznosi mleka moze jesc wszystko ale nie mleczo ...... co my sie nieraz nameczymy zeby choc troszke wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×