Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rumiankowa wkładka higieniczna

dobry okulista WROCŁAW

Polecane posty

Kazimiera BRODZIAK - KRZESIEK lek. med. spec. okulista Grażyna CHEŁSTOWSKA dr n. med. spec. okulista Jacek CHORT lek. med. specjalista okulista Stefania DUKSZT - MAŁKOWICZ lek. med. spec. okulista Wilhelmina KOŻUCHOWSKA lek. med. spec. okulista Jacek NIEGIERYSZ lek. med. okulista Jan SZYMAŃSKI dr n. med. spec. okulista Elżbieta TEPPA - SZUMOWSKA dr n. med. spec. okulista moze sobie przypomniesz i kogo bylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinszadoł
nie chcę zakładać nowego wątku więc się podepnę pod ten już istniejący, sama muszę się wybrać do okulisty i chciałam iść do kliniki Medix, bo słyszałam, że pracują tam sami najlepsi specjaliści, konkretnie do Jolanta Ćwioro-Mulak , czy któraś z was może była u tej lekarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u www.okulisci.wroclaw.pl. Bardzo fajny gabinet, miła obsługa. Mają też nowoczesne maszyny do badania wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam doktor Michałowską z Okolek http://www.okolek.pl . Byłam i jestem bardzo zadowolona, pani doktor bardzo dobrze tlumaczy i diagnoza byla celna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jas CI moge polecic w Tarnobrzegu. chodze do www.kosinski.tarnobrzeg.pl/ . maja tam od razu salon optyczny gdzie dobierzesz okulary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przychodzę do salonu optycznego Oculus www.oculus.com.pl. Tam jest właśnie bardzo dobry i nowoczesny gabinet okulistyczny. Oprócz badań okulista dobierał mi też soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w mieście naprawde dobry jest http://www.okulus.com.pl - namiar podrzuciła mi znajoma z pracy. Znajomi to ogromna skarbnica wiedzy-podpytajcie ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanałka
dziewczyny szukam dobrego okulisty dla mojego 3 letniego synka, próbowała go się leczyć na NFZ, ale nie jestem zadowolona, dlatego stwierdziliśmy z mężem że zdecydujemy się na prywatną klinikę, mozecie polecić coś w okolicach Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza9
Jeśli szukasz profesjonalnej opieki to radzę wyjść poza Wrocław i udać się np. do Krakowa. W klinice Centre de la Vision znajdziesz cudownych specjalistów min. dr. Szendzielorz z sercem na dłoni oraz wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest dokładne zbadanie pacjenta oraz postawienie trafnej diagnozy. W klinice mieści się również gabinet optyczny, z powodzeniem można dobrać sobie okulary, na które jest teraz 10% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaaa123
We Wrocu warto spróbować umówić sie na wizytę do Spektrum. Klinika okulistyczna ma szeroki zakres usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinaaaaaaa
Odświeżam wątek, ponieważ poszukuję okulisty we Wrocławiu dla 3 letniej córki. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z okulistą dziecięcym w Spektrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc_stasia
Tak, ja bylam ze swoim synkiem 2letnim, zrobil lekarz badania. Mój syn miał taki problem bo ciągle przecieral oczka. Bolały to, dostal kropelki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
a którego konkretnie lekarza od nich polecacie? Muszę umówić syna, bo na bilansie coś nie tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisters Smile
Na forum pediatrycznym polecano dr Marię Turską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, dzisiaj do nich zadzwonie, ciekawa jestem jakie sa terminy, bo sprawa w sumie jest dość pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Turska przyjmuje prywatnie, w Ośrodku Okulistyki Klinicznej więc nie powinny być terminy zbyt długie. To nie NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SantaMonica
Dr Turska przyjmuje w dwóch miejscach. W Spektrum gdzie byliśmy i chyba w swoim prywatnym gabinecie ale nie jestem pewna. W Spektrum terminy są do przyjęcia. Ew. w okresie wakacyjnym jak teraz może być ciut dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Dzieki, my juz po wizycie. Faktycznie nie czekaliśmy długo, no pani doktor bardzo miła i rzeczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakary
A kogo polecacie we Wrocławiu jeśli chodzi o laserową korektę wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do tego salonu optycznego www.optyk-wroclaw.com , szczerze mogę polecić, nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Od 2 lat chodzę do Spektrum, jakieś 2 miesiące temu miałam zabieg laserowy, który wykonała pani dr Pytrus. Wszystko poszło sprawnie, mimo, że troszkę się tego zabiegu obawiałam. Za to jaki komfort życia teraz, wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×