Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szantaram

wirtualne zakupy

Polecane posty

Gość szantaram

Hej! Pewnie większość, z Was uwielbia zakupy i buszowanie między półkami, przemieszczanie od sklepu do sklepu... Nie powiem, bo czasem również sprawia mi to przyjemność, ale nie cierpię robić tego w pośpiechu! Oczywiście ze względu na pracę nie mam zbyt wiele czasu by oddać się w wir zakupów, a kupowanie ubrań przez internet to dla mnie ostateczność... Znalazłam ostatnio w internecie stronkę która mi pomogła: www.zlotetarasy.notlong.com weszłam sobie z ciekawości, pochodziłam wirtailnie po galerii a jak tam za kilka dni trafiłam to od razu łatwiej było mi się tam odnaleźć. Cóż, muszę przyznać, że nie najlepiej u mnie ze zmysłem orientacji... Macie jakieś inne pomysły, jak połączyć przyjemność kupowania z permanentnym brakiem czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę przyznać, że inaczej zakupów nie robię jak wirtualnie. No chyba, że są to produkty spożywcze to wychodzę do sklepu. Moja mama miała parę dni temu urodziny i kupiłam jej zegarek, też na necie. Była z niego bardzo zadowolona. Tak jak już było wspominane ja też nie mam czasu na chodzenie po sklepach-zresztą mi to przyjemności nie sprawia. Z wyborem prezentu dla niej nie miałam problemu, ponieważ wiem co lubi a po drugie na zegarki.com.pl jest duży wybór, wieć zakupu dokonałam szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem nie mam wyboru- muszę kupować w necie choćby z oszczędności- bo jest po prostu taniej a ja nie z tych co śpią na pieniądzach. A po drugie jest wiele rzeczy których nie da się kupić w sklepach stacjonarnych w mojej okolicy bo nie np. jest to zbyt profesjonalne. Przykład - mój syn jest alergikiem. Szukałam w całym mieście oczyszczacza powietrza i nie znalazłam choć bardzo chciałam. W końcu musiałam kupić przez internet bo przecież nie mogłam patrzeć ja dziecko się męczy. Suma summarum kupiłam na alergia.med.pl nie tylko oczyszczacz ale i wiele innych rzeczy jak inhalator, pochłaniacze wilgoci, spray na kurz. Bo się okazało że np inhalator mają taniej niż u mnie w aptece. Tak więc czasem zakupy w necie są niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie specjalnie lubię zakupowe szaleństwo. Lubię mieć nowe rzeczy, to prawda. Ale mieć, nie szukać ich. Jak mam co kupić wiekszego, zwłaszcza w tych galeriach handlowych, to jestem chora. Dlatego bardzo dużo ostatnio zamawiam przez internet. Oprócz rzeczy codziennego użytku (tzn. spożywczych) prawie wszystko kupuje w necie. Fruttis, też ostatnio kupiłam zegarek w necie, to jest zegareczek damski locman, znalazłam go na minuta.pl - to jest taki naprawdę lepszy sprzęt, więc na pewno długo go ponoszę. Zwariowałabym, gdybym musiała go szukać po sklepach w centrum hadnlowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem za e-zakupami, w galeriach handlowych tłumy zahipnotyzowane przez plakaty "SALE" doprowadzają mnie do szału, naprawdę. zupełnie nie rozumiem jak ktoś może lubić łażenie po sklepach :/ poza tym - jednak lenistwo zwycięża nad pracowitością, zwyczajnie nie chce mi się czasem wychodzić z domu. trochę mnie to jednak martwi, bo w tym roku nawet moja młodsza siostra postanowiła wyszukać sobie plecak w sieci... szybko się uczy :D a swoją drogą, w sklepie antontech bardzo ładne komplety szkolne mają, sama się zdziwiłam, bo mała bardzo szybko wypatrzyła sobie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak połączyć przyjemność kupowania z brakiem czasu, ale wiem, jak połączyć przyjemność kupowania z oszczędzaniem czasu na szukaniu niewiadomo czego ;) O co mi chodzi? O to, że jak kupowałam pierwszy komputer jakieś 5-6 lat temu to razem z moimi rodzicami dostawaliśmy sząłu chodząc od jednego sklepu do drugiego i wysłuchując jaki to pcet będzie dla mnie odpowiedni. Teraz wystarczy podnieść słuchawkę telefonu zadzownic do swiatlaptopow.pl podać mniej więcej czego się od sprzętu oczekuje i złożyć zamówienie. i czas i nerwy i przede wszystkim buty oszczędzamy ;) no chyba, że ktoś wstydzi się rozmawiać przez telefon to o takiej formie ułatwiania sobie życia może pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu sie zastanawiałam, teraz juz w ogole. Tak się przyzwyczaiłam, do zakupów w sieci, ze praktycznie nie kupuje inaczej. Mam juz sprawdzone sklepy w każdej branży...ostatnio do swojej listy sklepów dodałam wasserman.pl "Zdobyli" mnie tym, że już w nastepny dzien po zakupie, przesyłka byla u mnie w domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualnym zakupom duże TAK! Oprócz tego, że oszczędza się czas i ( bardzo często) pieniądze to, jest jeszcze jeden plus- ponieważ zamawiasz towar jako osoba anonimowa, możesz '"poszaleć" i zdecydować się na coś, czego w zwykłym sklepie byś nie kupiła , bo się najnormalniej w świecie wstydzisz. Zobaczcie ofertę koronka.pl na Mikołaja:) Kto chce być Mikołajką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pozostają zakupy przez internet jeśli ma się mało czasu. W internecie można znaleźć prawie wszystko. Podobnie jak ty z ostrożnością podchodzę do kupowania niektórych produktów przez internet. Ale ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawą ofertę tzn. wędliny przez internet. firma się nazywa się łap-pol i mają świetne i świeże produkty. Korzystam z ich usług bardzo często. Pomysł z kupowaniem wędlin przez internet pojawił się w momencie kiedy miałam zbyt mało czasu, żeby iść do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja akurat wszystkie Mikołajkowe zakupy zrobiłam przez internet:-) kupowałam zazwyczaj książki i płyty - na merlinie wszystkie udało mi się dostać taniej niż w "stacjonarnych" sklepach (np. dla taty kupiłam najnowszą książkę Michaela Palina 'Himalaje" - na merlinie kosztowała 33,9 zł, w empiku - 36,99 zł, a w "normalnej" księgarni - 39,9 zł). niby to nie są jakieś duże kwoty, ale przy większych zakupach wychodzą konkretne oszczędności:-) i chyba największy plus - kupując w necie unikamy nachalnych sprzedawców i dłuuuugich kolejek do kas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię robić zakupy spożywcze w internecie. I bardzo to lubię - ponieważ nie tracę bezsensownie czasu na stanie w kolejkach w supermarketach. Nic nie wkurza mnie tak, jak zakupy w markecie. Dlatego wolę robić to przez internet - przynajmniej dostawa jest szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
A ja ogólnie lubię zakupy w Internecie. A raczej za pośrednictwem internetu. Chyba nie ma takiej rzeczy, której bym jeszcze nie zamówiła;) Zakupy spożywcze, perfumy, kosmetyki, agd, rtv, ciuchy, materace - no wszystko. Jeśli umie się przeszukiwać oferty sklepów to naprawdę jest często taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zebrali się w tym wątku sami miłośnicy internetowych zakupów. Też kupowałam już dużo razy za pośrednictwem internetu i raczej w najbliższym czasie z tego nie zrezygnuje. Po pierwsze - oszczędność czasu, po drugie - oszczędność pieniędzy, po trzecie - w internecie można znaleźć wiele rzeczy, których nie znajdziesz w sklepie stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowe zakupy to ratunek dla mnie jeśli chodzi o kupowanie prezentów i nie tylko. Ostatnio ma urodziny zamówiłam mamie mikser z Electro. Była w niebowzięta, a ja zadowolona, że nie musiałam wychodzić z domu. Opakowałam ładnie wstążeczką i prezent był gotowy... Ostatnio staram się cały czas tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często robię internetowe zakupy, ale w większości przypadków są to sklepy polecone przez znajomych czy rodzinę albo te które sama sprawdziłam. Wolę kupować tam gdzie wiem ze maja dobre produkty i dbają o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
również uwielbiam zakupy w sieci...można znaleźć fajne rzeczy po o wiele niższych cenach niż w sklepach tradycyjnych i do tego wybór jest ogromny..oczywiście jeszcze trzeba wiedzieć gdzie kupować, ja jakoś allegro wolę omijać z daleka, a ostatnio moim ulubionym sklepem jest torres.pl gdzie ostatnio kupiłam sobie parę rzeczy z drobnego AGD, trafiłam tam na ciekawe promocje, dzięki czemu oszczędziłam trochę grosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Coś w tym jest, że co raz częściej wybieramy zakupy w wirtualu... Myślę, że przy obecnym, wiecznym deficycie czasu, to jednak lepsze i szybsze rozwiązanie. I co z tego, że trzeba poczekać kilka dni na towar? Wolę poczekać te 3-5 dni, czy nawet tydzień, ale zaoszczędzić sporo kasy (np w wasserman.pl ceny są średnio o kilkanaście procent niższe), zaoszczędzić czas, nerwy i benzynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak czasu, kolejki i ciągły tłok sprawiają, że mnie osobiście przechodzi ochota na to, żeby robić zakupy. Owszem kupowanie ubrań jest dla mnie dalej dość przyjemne, ale zakupy spożywcze to jest dla mnie katorga. Moja koleżanka, która mieszka w Warszawie często robi zakupy na a.pl, bo dzięki temu oszczędza nie tylko czas ale też pieniądze;) A poza tym jak zamówi, to zakupy ma dostarczone pod same drzwi i nie musi się męczyć, żeby wtaszczyć ciężary na 4 piętro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asłana
Zakupy w sieci to w większości przypadków super sprawa. Elektronikę, sprzęt AGD, książki itp. już od dawna kupuję w sieci. Ostatnio nawet wypróbowałam spożywczy sklep on-line i też jestem pozytywnie zaskoczona, zarówno cenami jak i szybkością dostawy. Jednej rzeczy tylko nigdy nie kupiłabym przez neta - leków. Apteki internetowe są wyjątkiem, bo wcale nie są takie tanie, jest dużo zawracania głowy z realizacją recept i trzeba czekać ( a leki zazwyczaj chcemy mieć od razu ). Dlatego ja wynalazłam sobie ostatnio w Łodzi tanią aptekę stacjonarną. Nazywa się Juventa i mieści się w centrum Manufaktura. Ceny zarówno na leki jak i na kosmetyki mają bardzo fajne, w dodatku dysponują sporym asortymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię wirtualne zakupy. Bo dzięki temu można bardzo dużo zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.... A powiem wam, że nie bardzo lubię robić zakupów w sklepach stacjonarnych, bo mnie denerwują strasznie te tłumy, które tam przychodzą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak... oszczędzanie to domena wirtualnych zakupów, dlatego jestem ich taką dziką fanką :) Serio.... nie wyobrażam już sobie zycia bez mozliwości klikania dwa razy i zamawiania lodówki czy aparatu w przeciągu kilku minut a nie kilku godzin. Sprzet jest taki sam jak w normalnych sklepach, a tańszy bardziej dizajnerski i szybciej dostepny. Luuuuuuuuubię TO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wolę zakupy wirtualne, w internecie. Szczerze powiedziawszy, niektórych artykułów już nie kupuję w sklepach stacjonarnych w ogóle, ponieważ wiem, że się nie opłaca - po prostu nie warto. Ceny w electro.pl są tak niskie a wybór tak fantastyczny, że nie widzę już potrzeby łażenia między półkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Jeśli szukacie ubranek dla niemowląt i dzieci polskich producentów polecam sklep internetowy www.patryczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię sklep media markt i ostatnio natknęłam się na chyba jego internetowy odpowiednik, tylko pod nazwą medialux. Nie jestem właśnie do końca pewna czy to ten sam sklep, ale wygląda identyko i nie wiem skąd ta nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja zerknęłam sobie z ciekawości na ich stronkę i faktycznie strony wyglądają prawie tak samo, o ile nie identycznie. Może sobie sklep internetowy otworzyli, nazwy w sumie jakoś tam ze sobą korespondują i tu "media" i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lithobius
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie? Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunia
A ja w internecie kupuję często ciuchy i książki. Teraz planuję zakup suszarki na medialux.pl - mam nadzieję, że nie ryzykuję w tej kwestii. Gorzej chyba jakbym chciała bieliznę zamówić wirtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w internecie mają wiele plusów - np. nie traci się czasu na bieganie po galeriach. Ja także oszczędzam kupując biżuterię w sklepie "Niebieski-koralik", która jest tak samo ładna jak Pandora, ale tańsza. Ostatnio kupiłam bransoletkę skórkową za 79 złotych, gdzie Pandory kosztuje 209 złotych. Zgodnie z najgorętszymi trendami można znaleźć przeróżne koraliki zaczynając od szklanych a kończąc na bursztynowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×