Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szantaram

wirtualne zakupy

Polecane posty

Obecnie są takie czasy, że w internecie można kupić wszystko. Ostatnio znalazłem fajny sklep z elektroniką mianowicie wasserman.pl, mają spory wybór routerów i akcesoriów do cb radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam fajne rzeczy
Teraz zakupy w internecie, w szczególności chodzi mi o aukcje nie muszą się ograniczać do robienia zakupów przez np. allegro. W końcu do polskich trafił social selling. Np. taka platforma jak kupuje.to świetnie nadaje się do tego by wypatrzeć coś siedząc na facebooku http://www.youtube.com/watch?v=wPtnHSRZisk To jest dobra bezpłatna opcja, gdzie nie potrzeba dodatkowych rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z conisią, zakupy w necie są dużo wygodniejsze i obecnie są bardzo bezpieczne. Co do kupuje.to, to naprawdę świetny projekt, można umieszczać aukcje za darmo, zintegrować konto na FB z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna20
ja jestem zwolneniczka poprsotu zakupow przez internet ;) z ciuchami to ciezko faktycznie ale kosmetyki, sprzet jak najbardziej :) czesto kupuje na Splendore.pl , bo ceny maja spoko :) tylko ufam jedynie sklepom internetowym, nie prywatnym sprzedawcom na allegro - zawsze boje sie co dostane :P ceny sa czesto lepsze niz w drogeriach czy centrach handlowych :) Takie zakupy to dla mnie zbawienie i spokojnie siem oge przyzac ze jestem od nich uzalezniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batmanka 25
znacie jeszcze jakies ciekawe stronki, gdzie mozna cos ciekawego kupic za mniejsze pienadze:) poki co ograniczams ie do allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newfashionstore.pl
Batmanka 25 - zapraszam do nfstore.pl - powinnaś coś znaleźć ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w wielu sklepach oprocz obuwia i ciuchow, ale kosmetyki bielizne tak kupuje bo wygodniej taniej i nie musze łazic po sklepach czego nie lubie kupuje min w sklepie http://www.estien.pl/index.php, na gwaidke kupilam duzo kosmetykow , pizame i bodystocking wszsyko jedna przesylka, teraz ponowilam zakupy dobralam nie ktore kosmetyki zwlaszcza korun i czerwona glinke i komlet amaranta livii corsetti, jest super bo jest regulowany i pasyje chyba na wiekszosc , nie musialam sie mierzyc i martwic http://www.estien.pl/amaranta-p-29.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nowego sklepu internetowego działającego na terenie Poznania i okolic www.zakupydodomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvestris
Zapraszam do sklepu www.torbi.pl. Znajdziecie tam przeróżne torebki damskie, w tym hity tego sezonu. Oferujemy niebanalne torebki miejskie, sportowe i wieczorowe. Posiadamy szeroki wybór kolorów deseni i stylów. Nie daj się zaskoczyć wiośnie ze stara torebką w dłoni. Odwiedź torbi i wybierz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często coś tam szperam w necie. Mam chyba jakieś uczulenie na kupowanie w galeriach - zwyczajnie mnie to męczy. W necie zwykle można coś szybciej znaleźć, spokojnie pooglądać. Zwykle korzystam ze sklepów internetowych, rzedziej z aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiaa
Ja jakiś czas temu przekonałam się do kupowania prezentów przez internet. Wiadomo, że szukanie prezentu to nie lada wyzwanie, jesli nei wiemy czego szukamy, a tak na stronce można skorzystać z wyszukiwarki prezentów ;) osobiście kupuje na www.2future.pl i mogę szczerze ten sklep polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
W sklepie internetowym „Niebieski-koralik zaczęłam swoją kolekcję różnych koralików. Tak naprawdę potrafię stworzyć biżuterię na każdą okazję z kilku koralików i jednej bransoletki. Wybór koralików jest tak duży, że potrafię godzinami siedzieć i przeglądać oferty, ale zawsze na coś się skuszę. Biżuteria Biagi jest tak ładna jak Pandora, a tańsza. I właśnie ten czynnik sprawia, że jest to mój ulubiony sklep internetowy. Przy każdych zbliżających się świętach i uroczystościach ma ciekawe i oryginalne promocje, dlatego szczerze mogę Wam polecić ten sklep. Ktoś z Was też ma doświadczenia w komponowaniu własnej biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiaaa
Zabawki dla dzieci kupuję na http://sprytnezabawki.pl Mają sporo ciekawych i kreatywnych zabawek dla dzieci w każdym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleska
Moje ostatnie odkrycie podczas poszukiwania portfela: http://portfelik.pl - najpierw złaziłam kilkanaście chyba sklepów, ale w sumie nic mnie nie porwało, potem szukałam w necie i znalazłam ten sklep. Z tego co pamiętam mają tam sporo rzeczy także dla facetów, więc na prezent będzie jak znalazł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.cudowny-kuferek.pl wielu zadowolonych klientów biżuterie,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Musze przyznać, że zainteresowała mnie na nowa platforma social selling kuouje.to i dlatego weszłam na facebooka, skąd dowiedziałam się, że platforma startuje w wersji Beta już 26 kwietnia. Musze przyznać, że już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1974
http://www.zakupymix.pl Serwis, a w nim dobre, sprawdzone sklepy. Dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Po prostu dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×