Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szantaram

wirtualne zakupy

Polecane posty

Gość klementynka_w
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdecydowanie za wirtualnymi zakupami. To oszczędność czasu ogromna. Jednak istotne jest aby nie były to firmy krzak kiedy to nie mam pewnosci co do rozmiarow, jakosci, skladu ciuchow. No i jednak większą popularnością u mnie cieszą się serwisy, kiedy wiem, że dostanę więcej znanych markowych ciuchów, nie musząc ograniczać się do jednej i co za tym idzie charakterystycznej dla danej marki kolekcji/stylu/fasonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZka 555
Ja też bardzo lubię wirtualne zakupy,może dlatego że nigdy się nie zawiodłam. Jeżeli mam polecić jakiś sklep,to z pewnością www.Markizasklep.eu można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również uwielbiam internetowe zakupy. Nawet już myślałam nad prezentami na gwiazdkę, bo pewnie wszystkich obkupię w ten własnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałek978
halo tu test łączy; zaklej odbyt papierem odbytowo karychologoicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka 9077
Ja z kolei mogę polecic sklep http://www.eco-bizuteria.eu/ kupowałam u nich i jak do tej pory jeszcze sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakorbke
widzę niezły rozstrzał zakupowy... w sumie nie dziwię się, sama kupuję produkty wszelkiej maści właśnie w necie. trafiłam ostatnio dzięki forumowiczom na esselte. też fajne miejsce, sporo gadżetów biurowych, uporządkowujących dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×