Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Gość TABEX..
TABEX LEPIEJ NIE TRUJE TAK BO JEST LEKIEM ROSLINNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABEX
JA JUZ NIE PALE 2 LATA,POLECAM WAM TABEX NA RECEPTE I JAK BIERZESZ GO JAK PISZA TO ZA TYDZIEN ZACZYNA ON DZIALAC JA NIE PALE MAMA MAZ I KOLEZANKA I WSZYSTKIM POLECAM TABEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX NAPRAWDE CHCE SIE Z WAMI PODZIELIC TA INFORMACJA !!!!!!!! NIE PALCIE JA ZALUJE I CIESZE SIE ZE NIE PALE DZIEKI NIEMU ,,,PO TYGODNI ZACZYNA SYOPNIOWO DZIAŁAC CIERPLIWOSCI ZERO SKUTKOW JA NIE MILAM NIC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie probowalam z kobieta ani trojkat ale co tam chodzcie do mnie ich brauche liebe!i need love, ja potrzebuje milosci, cho...a wiem jak po rosyjsku powiedziec ale jak to napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABEXXX
JEJKU CZYTAM I PRZERAZACIE MNIE jakies skutkie uboczne macie po tym CHAMPIX nie jedzicie tego to szkodzi na watrobe ito chemia !!!!!!!!!! czemu to jecie>>?/ poczytajcie o Tabex....!!!!!!!!!!!!!!serio radze z serca !!!!!ps . ..anioł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tABEX !!! SPOKOJNIE, BO SIE PRZEFORSUJESZ. OPANUJ EMOCJE, NIE PALISZ DWZ LATA, A MASZ ZAKRETKE, JAKBYS WCZORAJ ZUCIL, LUZIK :-) MASZ JAKIES IMIE??? BI NIE LUBIE, CYBER NIKOGOSIOW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO TABEX , napisz nam o ty , witaj w naszym rodzinnym gronie , milo ciebie poznac , to pisz o tym tabex , prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jesteś. To super. Musisz być ! Jesteś, jak aspiryna - dobra na wszystko... Podziwiam, swoją drogą, determinację na żywca ! Mam to za sobą, i nie wspominam dobrze, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROJKAT??? TO MOJ ULUBIONY UKLAD!!! TOWARZSKI BARDZO NIE STABILNY, ALE WCIAGA........MNIE TEZ WCIAGA........DZIEWCZYNY, JESTESCIE O KROK OD POPELNIENIA, PRZETAPSTWA, NAKAZUJE WAM NIE WCIAGAC MNIE..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario badz cierpliwy , daj sie kobiecie wypowiedziec, witam ciebie ,przyjacielu , gdzie byles co robiles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZWYKLE NIC CIEKAWEGO, SIE NIE DZALO ! JESIEN SIE ZACZELA NA DOBRE, SZARO BURO, ALE BEZ FAJECZKI!!! TO JEDYNA POZYTYWA, Z MOJEJ STRONY!!! NIE CZYTALEM CO TAM ZTOBA?? ALE DOBRZE ZE AKTYWNA JESTES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, ile Ty śpisz na dobę ? Te opóźnienia mnie dobiją, piszę - a tu już 4 wpisy. Tabex - gratuluję, ale ... /wiecie, ja też zachwalałam w grupie Champix i .... zgnoili mnie, jak Tabex,a . Mówią, Kaśka - ty na prochach jesteś jakiś ? Gadasz, jak nawiedzona, OGARNIJ się dziewczyno - niegłupia jesteś, a gadasz, jakbyś w Sekcie jakiejś była !!!!!! Trochę przystopowałam z reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3 godz. i koniec , ja tez oberwalam w forum , pamietasz ty jedyna napisalas ,zebym zostala, ale ty bylas bardziej lubiana , mnie to UWIELBLAJA OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario potrafi tea byc jak po 30 mg matrixa ,prawda ? ale to dobre dziecko , troche przeszedl teraz lepiej , a co do mojej aktywnosci, to bardzo jestem aktywna , uprawiam paluszkowy areoik , mario, zebys od razu nie mial czarnych mysli ok , stukam w klawicze laptopa lub iphone i raz mi pozwolili wyjsc i wydac troche kasy , wlasciwie wyjechac , poniewaz ja jezdzilam , maz z biednial ale tym razem nie zrobil mi wykladu na temat czy ty jeszcze jedn potrzebujesz, dlaczego faceci nie rozumieja kobiecej natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, bo ja jestem z natury buntownik , nie idziemy w gościnę do sąsiadów ? Popchniemy historię do przodu ? Może jutro, przy sobocie ? Co przyniesiemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNIE BYLO ZE MNA! TO TY RHEIA, WYCIAGNELAS REKE DO MNIE, IKOLKO SIE KRECI, WYSTARCZY JEDEN GAST, I OCALASZ KOMUS ZYCIE!!!!!!!!!!! TO PROSTE....... JAK ZUCENIE PALENIA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE MOJ PRZJACIELU ALE JA ZEBY NIE WY ,MARNIE GDZIES POD MOSTEM Z HERA BYM SKONCZYLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka męża usypia, czy jak ? Mario, Ty też obowiązek spełnij małżeński i na boki - do nas, na pocieszki :). Nowi są ? Odpalamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie umnie sobota rano czas dokladny 5.49am , jak chcecie to mozemy zrobic wizyte , ja tam oierwsza do szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBIMY JUTRO, JAK SOBIE ZYCZYSZ!! RHEIA FACECI NIE ROZUMIEJA KOBIET, BO SIE ICH BOJA, ZROZUMIEC!! MOZE BYLOBY TO GEJOWSKIE!!! NIE WIEM ZNAM, GEJOW FAJNI LUDZIE, ALE HETERO MAJA , UCZULENIE CO BY NIKT NIE POMYSLAL Z EON SKRECA NIE W TA STRONE!! BYCIE BLISKO Z KOBIETA , TO DUZA ZECZ!!!!! NIE KAZDEMU SFACETOWI SIE TO UDALO......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo gorąco. Co to sie dziś podzialo tutaj, naprawde sądzicie ze to matrix powoduje takie spustoszenia w organizmie? Ale jak bez niego rzucic??? straszny mętlik, ja czuje się jak na razie świetnie - nawet za dużych boli glowy nie mislam, ale to dopieoro 10 dzień i do tego jeszcze popalam. zobaczymy co będzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ja mam wrazeni ,ze z nowu do slowa nie daje tobie dojsc, co jest ? nie wstydz sie ok? nadal ciebie lubie , kaka byla przed toba !rozumiesz?hahahaha HEJ TO CO ROBIMY , PRZENOSIMY SIE NA INNA STRONE POROZRABIAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Ty jesteś SAMICA ALFA ! JAK TY TO ZNOSISZ ? Czy dziś popieprzymy czy posolimy sobie ? Na kwaśno , czy słodko ? Płaczemy czy sikamy w majty ze śmiechu ? Dora - rzuć kostką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JOVANCA , wlasnie planujemy skok ,ale oni nie moga sie z decydowac , posluchaj to tak jak z aspiryna ja jej brac nie moge a tobie sluzy , jezeli wsio ok to na zdrowie lykaj raz na 2 tyg, do GP zrobic wyniki krwi , czy wszystko ok i nie ma co sie martwic , to ze mnie wzielo , widocznie moj numer wybil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×