Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Pamietam ze mazylas, aby to napisac!!! mam nadzeje, ze to nie byl twoj cel......:-)...wyzucilas wszystko ? to dobrze masz sile to slychac!!! tak trzymaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj kaki!!! ma swira na moim punkcie ciagnie ja do mnie, jest jak moja zona, nie moze mi sie oprzec:-) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytalam , czytalam Waszą wczorajszą rozmowę, uśmiałam się przy tym, ale moi drodzy co sie dziwic - matrix robi swoje, choc bez matrixa widac tez można poplynąć ;-) ale najwazniejsze ... "nie palic mi tam" i wszystkie chwyty dozwolone ;-) Powiedzcie mi tylko prosze co sadzicie o tym bolu w oskrzelach? To normalne, mieliscie tez podobnie? Poza tym czuje sie naprawde super, widac moj org dobrze reaguje na matrixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz jovanny, bo moze przejdzie przez to , spokojniej!! masz infekcje, jovanna to ja lecz.Lekarz to taki pan/i pomoze jak gardlo boli, uwazaj na znachorskie metody.Rheia jest tego najlepszym przykladem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac rhei stan chorobowy, nie majcy nic wspolnego z matrixem,oczywiscie......buzka rheia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mnie nie boli gardlo , tylko mam bol w oskrzelach ,jak mialam czesto przy paleniu powyzej 2 paczek dziennie - wtedy tez tak bolalo jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiele objawow, to po fajkach niestety, nie po matrixie, siostra kaka ma wiedze na ten temat, ale trzeba poprosic :-) zart ja pamietam tez mialem straszne bole gardla jak jaralem,podobnie bylo z brzuchem,nie dostrzegamy, palac bo nie mamy na to czasu i nie mozemy sie przyznac ze papierosy nam szkodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynamy brac matrixa, i winowajca wszystkiego, rozpoznany :-)podobnie jak mario, matki okna zamykajcie bo nadchodzi...mario jeb...a nad jeba..i ha ha ha winny wszystkich ciaz, jako maz i nie maz....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze to nie po matrixie, kuracje znosze naprawde super, lekkie rozbicie i mniejsza koncentacja, czasami tylko bol glowy no i problem ze spaniem, ale poza tym to naprawde jest ok i prawie mnie nie ciagnie do palenia. Napisalam sobie na kartce co zyskam jak przestane palic i co moge nadal tracic, jak zaczne od nowa. Zakodowalam sobie tez w glowie ze musze rzucic to swinstwo i naprawde jakos idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ty sobie biedaku radzisz z alimentami... jako sprawca wielu ciaz... ;-) Kaka napisz prosze cos na temat objawów po odstawieniu paierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanna to nie prawda, ze mam kwasy!! czy ja cie kwasze ? swoja droga, slodko kwasny to moj ulubiony smak!!! :-) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanca -ja mam inną teorię. Matrix niestety dużo ma skutków ubocznych - w Polsce zalączona ulotka - na 2 strony ! Większość je przechodzi prawie wszystkie - zminimalizowane. Natomiast, jeśli dzieje się coś naprawdę niepokojącego - to od razu do lekarza. Ja poszłam z Anginą i kołataniami , dusznościami w piersiach. Przez dwie noce spać nie mogłam. Jeden lekarz wykluczył, że Angina to przez Matrix - ale to bzdura - 2 miesiące prawie nie utrzymuje się stan zapalny. Drugi - w ogóle pierwszy raz słyszało leku i na moje sugestie też kiwał głową - w sumie sama sobie dawkę zmniejszyłam - i lepiej było. trochę tylko , okres np. co 2 tygodnie miałam , infekcje różne - to Matrix. Teraz zmniejszam dawkę i będę wychodziła z tego pomału. Byłam i jestem świadoma ubocznych - ale tylko już to mi może pomóc. Na teraz - zaczęłam tyć i problemy z wątrobą, brzuch opuchnięty - nie jem tak dużo.. Jovanca - dopóki nie jest źle, nie poddawaj się. Pisz, dziel się wszystkim - pamiętam, jak ja tego potrzebowalam. Każdy objaw, jest wart opisania tutaj i / oby nie/ konsultacji lekarskiej. Dasz radę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ja tam nie wiem, ale kaka zna Cie lepiej, wiec skoro tak mowi... Najlepiej jak tę kwestie rozstrzygnie Rehia - ona sie nie pomyli... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka dzieki serdeczne za odpowiedź. Ja ide do lekarza w tym tygodniu wiec napewno mu o tym powiem. Tez jak przeczytalam o skutkach ubocznych to sie troche przerazilam. Ja mieszkam we wloszech, gdzie nie przykladaja tak wielkiej wagi do badan - wiec lekarz powiedzial mi ze ten Matrix jest bezpiecznym lekiem. Ale ja i tak zrobilam sobie na wlasny koszt wszystkie badania - watroba, morfologia. wszystko jest ok i dlatego zdecydowalam sie zaczac brac. Ja w przeciwienstwie do Ciebie juz nie mam kolatan serca - mialam przy paleniu duzych ilosci fajek. Teraz sie troche uspokoilo. Ale problemy z oddychaniem mam nadal - choc moze troszke mniejsze niz jak palilam po 2 paki dziennie - zresztą przebadal mnie i wykluczyl jakies powaniejsze schorzenia oskrzelowo - plucne. Pamietam jak probowalm rzucac na plastrach rok temu i zeszlam z 2.5 paczki do 4-5 papierosow dziennie tez bolaly- moze sie po prostu tak oczyszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKA NIE CHCE MI ODPISAC, TO NIE GRZECZNIE :-( W OGOLE MNIE TRKTIJE DZIWNIE, TAKIE SA KOBIETY :-( MYSLE Z EBEDZIE LEPIEJ JAK SKONCZE NA DZISIAJ !!!! TRZYMAJCIE SIE ,,NIE JARAC. I W OGOLE....POZDRO.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario jest Tajnym Agentem , ale ciiiii ;) jak tylko pomyślisz Mario - to sygnały w ścianach pikają, Security wszystkich krajów ścigają Twój komputer, Mario - jak rasowy tajniak - ma wiele twarzy. Raz jest czarodziejem, tryska elokwencją i sarkazmem - a czasem bezlitosnym, zimnym Facetem w czarnych okularach. A może Mario jest poszukiwany przez Interpol ? Znam go tylko 2 dni... Popatrz - Rheia zniknęła nagle - może teraz czas na nas ? :) Rheia ? Zostałaś zadźgana, pętlą swych długich włosów uduszona, mąż woli rozmiar 32 i na pół już ci kręgosłup strzelił, czy urok naszego Juana lub śmiech Cię zabił ? HA, HA ,HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario wracaj szybko, gdzie sie wybierasz, jedyny rodzinek w naszym towarzystwie i chce nas zostawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ma dziś PMS / Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego/, a może już dostał okres ? Pamiętam, jak w Akademiku wszystkie dziewczyny w pokoju dostawały okres w tym samym czasie - od wspólnego mieszkania . Maria organizm już się upodobnil do naszego.... Wracaj panienko, przesłałam Ci znak świetlny. Rheia - Ty patrzysz i nie grzmisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,czy to wątroba - ale może tak być.... Słonecznik zajadam nieustannie - a tu Rheia wczoraj mamusię wspominała, która umarła po zatruciu słonecznikiem...................... Od 05. jadę na Champie, 22. 09 bez fajki - później zaczęłam zmniejszać na 2 x 0,5, od wczoraj chyba na 1x 0,5. Wcześniej na 2x 1 mg wręcz chudłam - odrzucało mnie od jedzenia, nie mogłam na nie patrzeć. jak zmniejszyłam wróciły zapachy, chęć i zagryzanie głodu nikotynowego. Przytyłam 7 kg !!!! Czujecie to ? Przez 1,5 mies !!!! Ale to opuchnięcie - woda jakaś, ja tak dużo znowu nie jem - inna przemiana materii. No co mam zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ! Jak to zrobiłeś ? Strzeliłeś sobie w skroń czy między oczy, na klamce paskiem czy na zasłonie prysznicowej, czy jak Kosiński Jerzy w N,Y - reklamówka na szyi zawiązana, gorąca kąpiel i sznity narękach ? ;) Podnieś się mój drogi ! Dasz radę ! Wytrzymasz ! Wiesz, że to Forum bez Ciebie zniknie ! Rheia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka zrob sobie proby watrobowe, a przemiana materii tak juz podobno jest w czasie rzucania fajek, ale powoli wszystko wroci do normy, zobaczysz. Teraz najwazniejsze zeby nie palic. Ja tez jem duzo wiecej - nie odrzucilo mnie od jedzenia, ale zaczelam tez cwiczyc - wiec moze jakos dam rade i nie przytyje bardzo - a nawet jakby to nieszkodzi - potem będe myslala jak zrzucic. A spochniety brzuch moze byc skutkiem ubocznym , powiedzial mi lekarz ze to czesto wystepuje przy leczeniu. Gratuluje niepalenia ;-) A Mario Tobie który dzien dzis stuknął bez fajek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Nowa Jovanca do nas dołaczyła - a Wy śpicie. Pięknie. To ja za chwilę też znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tam jeszcze jest ? Ktoś czyta ? Zaraz schodzę, nie obawiajcie się.... To przenośnia jednak była / = słonecznik /....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×