Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

TAK NA PRAWDE OKROPNIE MUSZE ZAWOLAC PIELEGNIARKE NIECH MI COS DA I SPROBUJE ZASNAC JEST MI TAK ZLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z MORDY KROKA !!!! NO TO MUSISZ BYC WYMIETA ALE DYCHASZ...JUTRI BEDZIE JUZ Z GORKI CZY TO OSTATNIA OPERACJA ? BO JAK POJDIZESZ ZNOWU!!! TO MY DO 60-EJ STRONY BEZ CIEBIE DOJDZIEMY A TO BY BYLO NIE FAIR :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEZ COS NA SEN MASZ RACJE !!! SPIJ CALY DZIEN !!! NIE ZAPUKAM NAWET RAZ!!! SPJI I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario , ja Ciebie w ogóle nie rozumiem.... Weszłam teraz, zrelaksowana, czytam i .... czytam jeszcze raz - nie kumam. Jakie maile, jakiej miłości szukam, gdzie ? Na Forum rzucam palenie ? Człowieku, czy Ty wiesz ,co robisz ? Wypiłam wczoraj piwo, tydzien temu też - jedno !/ = na brzuch/ i przy sobocie, dla waszego towarzystwa, bo z Wami siedzę po 6 godz ! Prawie 3 lata nie wypiłam niczego , nie byłam w kinie, nie oglądałam TV, nie czytałam książki - Nic / prawie/ - z różnych życiowych powodów. Ty, który optujesz, za nieodsłanianiem wszystkiego na forum, / trochę pobłaznujmy dla mas, a prawda na stronie / - pytasz się mnie publicznie, czy ja mam problem z piciem ? Sorry, Ty jesteś tak tępy, żeby nie zrozumieć ironii , zbitki slów ? Ty się o to mnie pytasz publicznie , a dlaczego nie na maile na przykład ? Wiesz, ja wychodzę z forum. Sorry. Ale uświadomiłeś mi, że ja się wyflaczam i POZWALAM sobie wypić z Wami dla towarzystwa w sobotę jedno piwo, po czym Ty - nie ktoś obcy /, Ty robisz ze mnie Alkoholika ???????????? Czy Ty jesteś w stanie pomyśleć, że ja mam Sprawę rozwodową jeszcze w toku, że się toczy walka brutalna / z jego strony / o dziecko - niby o czym ja cały czas Wam piszę ? I ty wyskakujesz z takim pytaniem publicznie ? Bezsensownym. Człowieku, ja już nie mogę mieć zaufania po takiej historii, ja nie wiem , kto to czyta, kto może przeczytać..... Musiałabym być sztuczna i taka nie na zewnątrz... No, ale jest już takie Forum dla stonowanych. Czy ty nie kumasz, co ty robisz, mówisz ? Ja poświęcam 10 godz, /chyba/ na bycie z Wami , z jednym piwem Desperados, a Ty się pytasz publicznie ,czy ja mam problem z piciem ? To , nie chcę wiedzieć, o co zapytałbyś na maila........ Przykro mi, naprawdę się zawiodłam. Dla mnie to było ważne , być z Wami , ale nie można przez idiotę dziecka stracić .. Pa, pa Przykro mi, ale to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BĘDZIE LEPIEJ . BARDZO MI JEST ŻAL, ZAANGAŻOWAŁAM SIĘ EMOCJONALNIE . TRZYMAJCIE SIĘ.POZDRAWIAM I NIE PALCIE. WPADNĘ CZASEM Z WIZYTĄ OKAZJONALNĄ. DZIĘKI, ŻE BYLIŚCIE I JESTEŚCIE. RHEIA - PRZYJACIÓŁKO OD POCZĄTKU - BĘDZIE DOBRZE !!!! PA, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOI KOCHANI WIADOMOSC JEST DO KASI I MARIUSZKA OK, NAWET JEZELI JESTEM POD WPLYWEM LEKOW , TO NAPISZE TE PARE WYRAZOW , NIE CHCE WAS STRACIC ,ZADNEGO ,Z WAS , WIADOMO ZE MARIO CZASMI MA DZIWNE ZARTY ALE MYSLALAM ZE UMIEMY JUZ Z TYM DILOWAC , JA WAS PROSZE OBROCCIE TO W ZAERT , BYLISCIE WSZYSCY ZDENERWOWANI MNA , SORRY ALE MNIE CIEZKO BYLO I JEST PISAC ALE BLAGAM POGODZCIE SIE , O TAKA GLUPOTE BEDZIECIE SIE Z NOWU ROZCHODZIC /./? JESTESMY DOROSLYMI LUDZMI ZYJACYMI W BRUTALNYM SWIECIE , DLATEGO NIE UPRZKRZAJMY TEGO ZYCIA SOBIE JESZCZE BARDZIEJ , OK, KOCHAJMY SIE JAK BRACIA I SIOSTRY , PROSZE , ZROBCIE TO JEZELI UZNACIE ,ZE MOZECIE POZDRAWIAM DORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! jak tu zimno..chyba sobie grzane winko zrobie... troszku gozdzika, se dom..bedzie pychotka.. Rheia masz wiadomosc ! Kaka ty nie masz ! Ale tak tu dajesz w realu...ze nie ma sensu ma maila cie ciagac...... nazwalas mnie idiota , tepakiem, popaprancem..... Mam wrazenie ze masz powazny problem z (kierunkiem) nie obrazaj mnie tak frywolnie publicznie,,, chyba ze to prowokacja.....to ci wybaczam ,bo wiem jak musisz cierpiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka!! popaprancem siebie, nazwalas :D ulzylo mi, bo jestem taki przewrazliwiony ........kaka Chyba jeszcze bardzej niz ty, ale mozemy nad tym popracowac.. ty nad soba...ja nad soba... To dluga droga ,ale ja lubie wedrowki w nieznane :-) Moze sie czegos wspolnie nauczymy ? Masz jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wracam....okolo 21-ej...pozdro....NIE JARAC..MI TAM...!!! JA NIE JARAM... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jitery widze to nkogo nie ma daje wam 5 mibut m o inczej zasne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dora ! Jak się dziś czujesz ? Ja, dziś nie biorę udziału w dyskusji - proszę, zostawcie to.... Muszę się z tym przespać 3 dni. Pozdrawiam wszystkich. Nie palcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje nie skorzystam, a wam bardzo mocno dziekuje za solidarnosc i z granie w forum , tylko pozazdroscic kazdt moze takiej udanej grupy ludzi , sa fajni , tylko maja hobby kloca sie nagminnie, ale to taka nowa gra toearzyska , tlunacze dla tych co jej nie znaja ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu , tzn , ze ja taez powinnam sie obrazic za te wasze wpisy jak ja bylam operowana , ?NIE JA SIE NIE BEDE OBRAZALA PONIEWAZ KAZDY MA PRAWO MIEC WLASNE ZDANIE ,CZY NIE PEWNOSCI , TAM TAKIE ALUZJE BYLY ALE JA DO TEGO INACZEJ PODCHODZE , TO CO NAS ZABIC NIE MOZE ,ROBI NAS SILNIEJSZYMI , MOZE COFNIJ SIE POCZYTAJ I WROC I ZAPYTAJ MNIE CO JA K...E ROBIE JESZCZE W TYM FORUM , JESTEM , PONIEWAZ CHCE BYC , NIE OBRAZAM SIE ,PONIEWAZ MASZ PRAWO MIEC SWOJE ZDANIE , TAK PRZEZ TO WASZE SWAWOLNE ROZMOWY O ALKOCHOLU TO TAK WYSZLO , JA TO CZYTALAM I ZOBACZ SAMA , TY PISZESZ NIE PILAM ,,, NIE PILAM ,,, COS W TYM STYLU TO SOBIE CHLOPAK ZAZARTOWAL , JA TO TAK WIDZE , NIE OBRAZAJ SIE NA MNIE ALE JA WAM CHCE TYLKO POMOC OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiedzialam na twoje pytanie , jak sie czuje ,troche lepiej ale to dopiero 2 dni teraz zacznie byc poprawa , dzirkuje , za troske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! moze sie przedstawie, mam na imie Mario,bardzo chce sie leczyc moze znajde tutaj grupe wsparcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , oficjalna godzina zajec grupowych minela al zrobie wyjatek , , slucham jak moge pomoc , bo jakos moje slowo nie ma przebicia dzisiaj do naszych , kolegow i kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś, nawet uświadomiłam sobie, że Mario mi nawet wielka przysługę zrobił. To się miało stać, żebym przestała być dla siebie, mojego życia zagrożeniem. Żebym przestała się otwierać, pisać o sobie, swoim życiu, tak się angażować, spalać byciem tu, Wami. Bo cóż tak naprawdę wiadomo o Mario, Tobie, Zosi , innych ? Sorry.... To mnie jest pełno.... To musiało się skończyć. Reasumując Mario - DZIĘKI. Pa, pa - dziś poczytam sobie książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie musze zaznaczyc ze jestem przypadkiem beznadziejnym !!!! Czy pani to nie przeszkadza ? Jezeli nie to prosze podac honorarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slowoZAUFANIE , gdybysmy byli cicho ciemni to akurat wiedzelibysmy ,ze ciebie tutaj na tym forum spotkamy , tyle czasu sie nie martwilas a teraz z bas wszystkich chcesz zrobic cicho ciemnych AGENTOW sorry to nie moj zawod takze nie osmieszaj nas a przedewszystkim siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKO SEICKO CZY JAKO AGENT , NIE OBRAZAJAC NIKOGO TO ZARAZ FLAK MI PEKNIE ZE SMIECHU JA I AGENT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrobisz kaka !!! tylko sie nie zamykaj,na dobre !!! na przyklad w wiezy.. bo czas rycerzy na bialym koniu juz minal :D.....ale jak chcesz moge cie przewiezc na koniu..... :D znam fajna stadnine w twoich stronach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×