Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

SPRZEDAJESZ KUPUJESZ....WSZYSTKIM HANDLUJESZ... TO MOJE NOWE HASLO.....PRZEDWYBORCZE :-0 LUDZKIE DUSZE OFERUJA TEZ NA SPRZEDAZ...???. ..................:P ALLEGRO MOCNA RZECZ.......OFERTA NA OFERCIE .... JA NICZEGO NIE POTRZEBUJE, NA TEN MOMENT.... SKUPIAM SIE RACZEJ NA SOBIE NIE NA OBIEKTACH.. KTORE MNIE OTACZAJA.....ZA DLUGO DBALEM O WNETRZA MOICH MIESZKAN....A ZA MALO O MOJE WLASNE....WNETRZE !!!! CHYBA MI WYBACZYSZ, ZE NIE BEDE Z TOBA LOTOL PO SKLEPACH WIRTUALNYCH..:D RZUCAM WSZYSTKO, CO MNIE WKUR..A... MOJE MOTTO NA DZISIAJ...HA HA HA BEDE ROBIL SOBIE WNETRZE WEDLUG WLASNEGO PROJEKTU :-CO TY NA TO...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, mnie tyle rzeczy wkurza, nawet to , jak nic mnie nie wkurza - to wkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK MNIE TEZ WKURZA, ZE NIE WKURZA MNIE JUZ, TO CO WKURZALO MNIE NAJBARDZEJ.... LUBIE JAK COS KONKRETNEGO MNIE WKURZA :P WTEDY JESTEM NA PRAWDE WKURZONY......... A NIE TAK, NA NIBY...NO NIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKI ADRES TYCH WSPANIALYCH MINEK ? TO SE POTRENUJE....ZAJO..A...A CO MI TAM ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA ? A TY CO ?........... MASZ JAKIES SUGESTIE ? CO TO ZA CHOROBA JAK NIC NIE WKURZA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak nic nie wkurza - czyli bez emocji - to wiele może być dolegliwości... depresja, katafonia wręcz / leżysz otępiały /, zakochanie, otępienie starcze itp. - ale to już specjaliści musieliby zabrać głos. Chyba, że specjaliści są na lub po Champixie - i też psycha szwankuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WYWOLUJ WILKA Z LASU....:D MUSZE NAD TWOIA WYPOWIEDZIA ZASTANOWIC...:-) A WIESZ ZE BUMERANG ZAWSZE WRACA, DO TEGO KTORY.. SE RZUCI.....TYLKO ZE JEZELI ZUCISZ GO, I PRZYPADKIEM WPADNIE ON W TUNEL CZASO PRZESTRZENNY......TO MOZE ON WROCIC.. JAKO ZUPELNIE INNA CHYBRYDA...WIEDZIALAS O TYM ?.....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASTANAWIAM SIE CZY SIOSTRA RHEIA...JEST W STANIE W OGOLE WROCIC.....ZEBY NIKOMU NIE ZROBIC KUKU....:-) JAKO OSOBA......A NIE KROLOWA......TEGOZ ULA ? JAK MYSLISZ ? CZY RZADELKO OSTRZY.......? CIEKAWE CO Z NIA ? MAM NADZIEJE ZE ZRDOWIEJE :-) POZDRO RHEIKA.....DZIEWCZYNO SZAMANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - jestem dziś zmęczona - mam jeszcze parę spraw, przysiądę przy innym stoliczku ;) No to pa, do jutra. Oly.... mam nadzieję, że jakoś dajesz radę ! Trzymajcie się. Bez fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA TEZ ZNIKAM......ZASIADE PRZY STOLICZKU... CORECZKA,ZONECZKA...... NIE JARAC...LOBUZY JEDNE...... A TY RHEIA TAM .....SIE KURUJ..... WYLUZUJ TROSZKE....KOBITKO..OK ? POZDRO NALOGI JEDNE....... NIE PALIMY...NIC A NIC..NAWET DYMKA... LUZIKU....ZYCZE........PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie. Ale sie obudziłam,czekałam na bliżniaczym forum a tam nikt nie zaglądnął.... Czytałam Wasze konwersacje własnie do tej godziny, i doczytałam że byliście. Fajnie.Dzięki KASIU.Dzięki MARIO. Cieszę się że sie odzywacie,już myślałam że ,tylko ja tu będę sama. Teraz już będę śledzić .Poz...Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mój żoładek trochę pobolewa,rano zaczynam dopiero 4 dzień mojej kuracji.jeszcze nadal te smrodki mi smakują. Nie będę a właśnie że będę pisała że się boję jak ja to przetrwam,to co Wy już macie za sobą. Kończę to moje blablabla,bo to nudne. powinnam kupic sobie dyktafon i to co piszę lepiejnagrywać,bo kto takie smutki,bedzie czytał. Ale puki co to słOdkich snów WAM ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam!!!!! z uwagi na to ze jestesmy poszukiwani... listem gonczym pisze tez tutaj, ze jestem..... nie pale juz 39-dni...........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich niepalacych, takich jak ja, dopiero co sie męczą i jeszcze palą..... ale Próbują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SAMOPOCZUCIE PRZY PONIEDZIAŁKU JA HUMORU ZA BARDZO NIE MAM BO WIADOMO...... POCZĄTEK ,JESZCZE SIĘ NIE ROZKRĘCIŁAM, RACZEJ CZUJĘ SIE ZAKRĘCONA!!!!!!! TO DOPIERO 4 DZIEŃ JESZCZE Z PECIK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , widze ,ze sie za mna bardzo z teskniliscie , milo , mi , czy bede zadlic ?dobre pytanie ale dlaczego do mnie skierowane ? ja nie zadle! jak juz to noz prosto w serce ale widze ,ze nasze forum totalnie zaniedbane , przeniesliscie sie na stre ? marek palacz chyba jest na urlopie , lub zrezygnowal , ale kogo to obchodzi ! pytacie , czy zyje , czy jest mi lepiej , tak dzieki za troske , widze zycie w rozowych okolarach , a to oznacza ,ze zaczynam wracac do zdrowia , i to szybciej niz myslalm , dlatego musialam sobie darowac , wpisy do forum , kaka , ja jestem osoba ktora twardo stapa , po ziemi i nie musisz sie obawiac , ja tez popelniam w zyciu bledy , ale na nich sie uczymy , wiec jest ok , zaliczymy , tamto nie porozumienie , jako nastepna lekcje zycia , ok? mario , mam nadzieje , ze potrafimy jeszcze ze soba rozmawiac , bez zadlenia? co ty na to ? widze ,ze wyluzowales troche i bardzo mnie to cieszy , ze lepiej sie czujesz i nadal nie palisz . zosiek , odezwij sie , jeszcze jestes z raniona , zrob to dla naszego forum czas mija i zabliznia rany , ! ok , to chyba wszystko co chcialam napisac pa i badzcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis na drugim forum, nie bede dwa razy pisal...:-( bo mi to zajmie wiecznosc ~~~:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, pisze na tej stronie ,poniewaz musze nad robic to ,,ze mnie nie bylo , Mario jestes ? Basia? i inni,wchodzcie to porozmawiamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka!!!.............jakies nowinki, ze swiata.. uzaleznien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic szczegolnego , czytalam to co pisaliscie jak mnie nie bylo , jak tam sasiad uspokoil sie?/ szkoda mi zostawic ta strone , poniewaz tutaj mielismy super czas razem , /wszyscy / nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieje sie jak sobie palacza przypomne a teraz widze ,ze drugie forum jest do dyspozycji , ale nigdy nic nie wiadomo !;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny , piekny dzien bez papierosa Mazury , to magiczne miejsce , dla studentow , dlatego inaczej to odebralismy , poniewaz kazdy z nas na mazurach cos pieknego przezyl , mario ,prawda? ja sie przyznaje dlatego inne miejsca tak jak ewa mowi sa piekne ale to juz nie zostawia takiego sladu jak mazury , chyba ze jestes gdzies bez malzonki zaszalejesz mario , to i meksyk byl by piekny , ? nie wiem ale chyba tak jest ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa piekny kwiatek , brawo ,cos nie mozemy na siebie trafic . napisz o ktorej przewaznie jestes online to ja przelicze i zobacze co sie da zrobic pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITam ! na wstepie chcialbym, cie EWA uspoikoic..:D... ze swoim uzaleznieniem jestes, sama ! :-0......:D ty i twoje dwa pluszki........albo w nie wkladasz papieroska albo nie.........tak jak rheia zagaila...nawet jak nikogo nie ma to pisz po paru minutach przechodzi.....:D... OWSZEM jestesmy dla siebie grupa wsparcia.......... ale to ty sama musisz z nalogiem wygrac walke ..... :-0 PISZ KIEDY CHCESZ, GDZIE CHCESZ,DAJ SOBIE UPUST !!!! WIESZ ZE JA NAWET WOLALEM JAK CZASEM NIKOGO NIE BYLO !!!! I TAK PISALEM.....MIALEM TO W DUPIE ZE POZNIEJ JAKAS.. OFIARA PEKNIETEGO ...CONDOMA.... WYZYWALA MNIE PUBLICZNIE........OD ROZNYCH TAKICH, COS CIE GRYZIE ??? TO WYWAL TO Z SIEBIE !!!! WIESZ JAK TO POZNIEJ ,FAJNIE DZIALA....? JAK SOBIE TO POTEM SAMA PRZECZYTASZ ? JEZELI JUZ JEST CI KTOS POTRZEBNY, TO NIE ZAWSZE PO TO ABY ODPOWIADAL ? TYLKO WYSLUCHAL..PRAWDA ? JAK PRZYJACIOLKA ??? TO SIE NIE BOJ...Na przyszlosc.....tylko dawaj .... Z GRUBEJ RURY..... POZDRO..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×