Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Wlasnie srawdzalem poczte ! nic....w nadziei ze moze tam cos bedzie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy rheia co wie, komara przycina....nie dziwi u niej 4-30 rankiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , martwie sie, mam wielka nadzieje ze wszystko z nią w porzadku. Kaka jak to czytasz , to napisz cos... czekamy wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzilem to zrheia ! swirowalem od tego czekania , Kaka daj jakis znak....prosze cie :-( bo sie pochlastam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze da jakis znak. Co myslisz Mario - co to moze być te bole brzucha? mam nadzieje ze to nparawde nic powaznego. A jak ktos czyta z zewnatrz to moj 14 dzien na chamixie i jak na razie zadnych wiekszych skutkow ubocznych i mam nadzieje ze tak zostanie do zakonczenia kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się dołączyć? Dawno już nie siedziałam wieczorkiem przy pisaniu. Witaj Jovanca, fantastycznie że nie palisz. Witaj Mario, bez wspomagaczy nigdy mnie by się nie udało. Rewelacja, że dajesz radę. Kurcze, co dziennie jest nas coraz więcej. W moim otoczeniu to już chyba ze 3 osobu rzuciły w ostatnim czasie. Ja mam już 50 dni. Jest ok, ale mam pewne spostrzeżenia (jeśli to kogoś zainteresuje. Od wielu dni pisałam, że biorę 1/2 tabletki na dobę, długi czas było całkiem fajnie. Ale wiecie co - częściej myślałam o paleniu. To dziwne ale w ostatnich dniach coraz bardziej chciałam zapalić. Od 2 dni biorę całą tabletkę rano. Już o paleniu nie myślę. Jednak działanie matrix'a jest ciekawe. Trzeba b edzie w takim razie całe 12 tygodni odpękać. To tyle o mnie. Kaka, odezwij się. Rozumiem, że prywatnie do nikogo się nie odezwała? Dajcie znać jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zosiek! Gratuluje 50 dni!!! Ile dni palilas juz w czasie matrixa? Mnie sie udalo rzucic w 12 dniu kuracji, a Tobie? Masz jakies skutki uboczne? Od Kaki nadal zadnych wiadomosci, moze Rheia wie cos i napisze jak sie obudzi. U niej jeszcze prawie noc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zosiek! fajnie ze wpadlas :-) troszke tu ostatnio, ciezko ! ale dajemy rade, nie damy sie demonom !!! Jovanna ja nie lekarz, to moze byc wszystko i nic, niepewnosc jest najgorsza cierpienie sie bierze, z ignorancji i niewiedzy...Mysle ze rheia cos wie ! ale to zgadywanka....mowisz zosiek 50 dni, to brzmi niezle, tak masz racje ludzie zucaja palenie!!!! dokola.....podoba mi sie twoje sterowanie, champixem.....widac ze to opanowalas :-)? to dobrze...dla Jovanny na przyklad, innych rowniez, ja moge tylko se pogadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beclooo
sam rzuc bez tabletek;) ============== STREFA MUZYKI www.W-MP3.pl ==============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ubocznych to głównie apatia, szłam do pracy z nadzieją, że coś zrobię. Siadałam przy biurku i NIC, Nawet nie chciało mi się chcieć. Już myślałam że rzucę palenie ale za to mnie z pracu wyrzucą. Cóż, bezrobotny niepalący to też coś. Poza tym jestem o 6 kg do przodu. Kolana zaczynają boleć, nogi to już nie wspomnę. Gruba raczej nie byłam ale te kilka kg to już 3/4 spodni poszło w odstawkę. Poza tym chyba nie miałam nic szczególnego. Tylko słonecznik, teraz suszone jabłka i dojadanie: paluszki, ciacha, batoniki.... Nie dlatego, że głodna jestem. Już obiecałam sobie, że od poniedziałku zacznę więcej wody pić zamiast żreć, ale nie powiedziałam, który to ma być poniedziałek. A ŻAREŁKO TAKIE DOBRE. :):) Co do Kaki to i Rheia chyba nic nie wie. Biedne te nasze dziewuchy. Aż pytania się cisną: i za co, i dlaczego. Dlatego, że nie chcą palić, nie chcą się dłużej truć. Ale zadawanie takich pytań to ślepa uliczka. BĘDZIE DOBRZE. WRÓCĄ DZIEWCZYNY DO NAS I BĘDZIE JAK DAWNIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, Ty nie musisz nic ani pisać ani wiedzieć ani gadać o Champix'ie. Już Tobie mówiłam, rzucić bez wsparcia prochami to jest dla mnie sztuka. Podziwiam i czółko. Nasza koleżanka się chyba przebudziła. Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i wcielo mi wpyis , ciesze sie ,ze wszyscy sa chociaz raz, ,ja powinnam ,sie nie odzywaci czytac ale wasze szczescie ze sie budze mam takizwyczaj ostatnio ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiek czesc, piekna , jovanca , hej ,mario czesc,kaka witam ,wiesz ,ze czytasz , jak zdrowko , nic nie napisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja za muzyki slucham skoro zasypiam , relax ,ludzie ja do 100etki chce byc faneka , coldlaya , i innych a nie relax muzyka b....t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wy jestescie czy ja jeszczesnie /z otwartymi oczami wy mnie nie straszcie , bo ja na razie nic wiecej nie zamierzam odrzucac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wy jestescie czy ja jeszczesnie /z otwartymi oczami wy mnie nie straszcie , bo ja na razie nic wiecej nie zamierzam odrzucac ok zimno , jak w polsce , bylo pieklo 39 a teraz idzie zamarznac , musze servis nacisnac niech mi kawki dziewczyny przyniosa , bo okno zostaje otwarte , hej ale sie ciesze moja zasia , jest , waw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj śpiąca królewno. Nie piszesz, jak się czujesz. Pewnie kiepsko ale jak Ciebie znam to powiesz, że świetnie?:):):) Jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam sie przyznac ,ze nasza zofja ,jet aniolem , dba 24 na dobe przez net o mnie wysyla mi super rzeczy ,ze juz mysla mnie przeniesc na seicko odzial , i nie pytajcie mnie dlaczego , poniewaz jak przestaje wymiotowac to sie smieje , bo ona mi cos nowgo wysyla , kocham ta dziewczyne , moze zostane lesbien, jak wyjde z tego ?a teraz powaznie , super , moge z wami rozmawiac ,a tak na marginesie , zaczyna byc ciezko , ale mija ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marze ok nie zabieraj mi chociarz kawki ,ale nie na powaznie dostaje ale eis kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario , jovanca ,d]gdzie wy jestescie , mario znowu rybki wcinasz? a jovanca uciekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie wie co kak porabia , do nikogo nie napisala , moze dziewcyna w szpitalnym ,lozku teraz lezy , tak mnie sie wydaje bo napisala by chociaz jedno zdanie ,ze jest chora blalala ok? jovanca mario wy nic na prawde nie wiecie i niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek, eis kaffe w szpitalu i to z dostawą do łóżka. JA CHCĘ DO TEGO SZPITALA!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!!!!!!!!!!! WEŹCIE MNIE Rheia, Ty mi tu nie zasuwaj z takim tekstem "moze zostane lesbien", kurde blaszka, powinnam się bać?????????? Ale humorek wrac, co? No i niech Ci będzie. poużywaj sobie, tyle Twojego. Ja w odpowiednim momencie i tak się odwdzięczę ha ha ha A zemsta jest napujem bogów i trzeba ją smakować na zimno !!!!!!!! Jeszcz pokażę swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×