Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

mario swietujemy piszemy 60 strone , waw , nie myslalam ,ze dozyjemy tego na tym bokserskim forum , gratulacje kolego mario i moja slodka sofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TE ZECZY TO TYLKO NA WYCZUCIE.... JAK BY FACET WYGLADAL.... GDYBY FILOWAL CZY TRAFIA W DZIURKE ??? HA HA H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE RHEIA RESZCIE TEZ.....DNI LECA :D MNIE PRZYBYLO ZE 30-CI LAT ...:-( TAKA TU CHAROWKA :D ALE LUBIE SIE NAROBIC...SATYSFAKCJA WIEKSZA .........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pawik , w naszym forum swietuje sie tylko kawka , poniewaz pozniej problemy z nastepnym nalogiem /a komu to potrzebne /, dopiero jedna walke z nalogiem wygralismy / no chyba/widze ze lubisz sobie hlupnac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA SPRAWY PAWIK..ZUCASZ COS ? NA RZYKLAD NARKOTYKI ? BO NIE MASZ BAJERY PALACZA ....:-) ZAGAJ CUS......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tylko kawe mialem na mysli wystarczy ze w robocie mam do czynienia z pijanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ale oplacalo sie , prawda zobacz ile mysmy tutaj przeszli , szczegolnie ty , wiesz raz przed toba czapka z glowy , baby pisaly zazdrosne szczuly ale ty wytrzymales , zosiek tez czyli niech zyje trojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZESTAN BO OBUDZISZ DEMONA RHEIA......NAZYWALI NAS TAK ZLOSNIKI..JEDNE.....Z DRUGIEJ STRONY..TO DOBRE NA LOGO ZOBACZ CZARNYCH JAKIE WYJEBA..E KRZYZE NOSZA..:D MOJ PAN I KONIEC..NAJPIERW BIALY PAN..TERAZ PAN W BIELI... KRECI SIE............... NIE NIE JESTEM RASISTA...ANI SATANISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mario musimy dla sofii zostawic kawalek tortu z 60 strony , bo nam nie wybaczy , a ty masz odpowiedzialny zawod , ja bym sie bala jakbys przyszedl zmieniac moje poatrunki , taki przymulony ze zmaeczenia , dzisiaj bede pytac kazda pigulke , czy pisze w forum pa , buzka i powodzenia , prawda gora ,mario , do jutra twojego czasu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPYTAJ RHEIA...... ONA CIE PRZEPROWADZI.... CIEMNA DOLINA..JA TO AMATOR....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawik zajmij sie czyms i nie marnuj naszego czasu , moze rozwodem? to jset forum dla rzucajacycch palenie a nie mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWIK TRZYMAJ SIE W KROKU!!!.................... NR.JEDEN :D POZDRO RHEIA...I RESZTA SWIATA!!! NIE JARAC MI TAM !!!! ANI ANI DYMKA !!! BO LAPY POPRZETRACAM.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie mialam pierwszy maraton po korytarzu szpitalnym , zmachalam sie jak ch...ra i w glowie sie kreci ale bez papierosw lepsza kondycja , i tak trzynac , mam nadzieje ,ze ktos sie odezwie , jezeli macie czas oczywiscie pozdrowienia ja nie dlugo tez bede miala 60 dni bez papierocha waw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! korytarzyk ?? powiedasz.... GrATULUJE...POWROTU...NA SZLAK..... JAKIES PLANY NA WIECZOR :D W ZWIAZKU Z TYM....:-)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, że Was zastałam weterani. To co, pijemy jakiegoś szampana? Ja stawiam. Wieczorami coś nie mam do Was szczęścia. Piszecie po nocach jak ja już lulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ZOCHA !!! DBASZ O RODZINE TO NAJWAZNIEJSZE !!! JA TROSZKE PRZEGIOLEM, W PEWNYM MOMENCIE :-( I O MALY WLOS...MUSIAL BYM LICZYC NA ADOPCJE ... RHEIA..... :D.....CO MOZE NIE BYLO BY TAKIE ZLE :-) CHOCIAZ........SAM .......NIE......WIEM ? HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko oko zmruszsz i juz impreza bezemnie , ladnie to tak , moze na wievzor sie umowimy nie mozemy wejsc o normalnej godzinie , pamietajcie ja mam 7 godz.do przodu , kto moze jak nakwczesniej, ludzie piszcie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE CHCIALBYM !!! OBYM NIE MUSIAL !!! AMEN....... TAK RHEIA..NIE WOLNO....::D IDZ SPAC JAKES SENNA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD RAZU WIEDZIALEM.....ALE ZEBY SZAMPANA ??? PO BRAMACH PIC !!! JUZ POMYZIALYSCIE SIE ? NIE NIE JESTEM..ZAZDROSNY !! JESTEM OBURZONY..TAKIM ZACHOWANIEM .....:-) DO WIECZORA.....PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×