Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeśnySłodziaczek

Czy istnieją w ogóle jacykolwiek faceci, którzy wolą proste włosy od kręconych?

Polecane posty

Oczywiście u kobiet a nie u siebie :] nie wiem czy muszę iśc do fryzjera, bo już mnie zaczyna to wkurzać jak mój chłopak się gapi na laski z kręconymi włosami i w ogóle to wszyscy mężczyźni chyba takie wolą, z tego co słyszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfsd
wez mnie nie strasz :| chyba lubią i te i te :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moze
ja ci zdradze sekret on sie nie gapi na wlosy tylko na dupe cycki ewentualnie na twarz czyli do chirurga plastycznego musisz isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfxcjcj
ale chodzi ci o te na górze czy o te na dole ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nertupska
Chyba zależy co komu pasuje. Ja mam kręcone włosy a prostuję, bo wtedy nie mam szopy, tylko gładkie pasma ;) I mój chłopak chyba taką mnie woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam lekko krecone a mojemu mezowi bardziej pobobaja sie proste :/ z tym ze mam bardzo poddatne wlosy i nie mam problemu ani z ich prostowaniem ani z czesaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwoleya i na dynke
a poka fote to Ci powiem !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska cytryna
byc moze cos w tym jest. kiedys bardzo dlugo nosilam proste wlosy,mialam powodzenie, jednak odkad mam krecone jest duzo wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam proste i zawsze miałam facetów, którym podobały się lekko skręcone jeden widział mnie dwa razy w skręconych [na 4 lata], drugi raz, trzeci jeszcze nigdy, tylko sobie wyobraża i jęczy, żebym pokręciła a takiego ;) moja koleżanka prawie codziennie kręci końcówki, żeby mieć bardziej kobiecy fryz;) ja w kręconych/falach etc. czuję się jak głupia lola i jak komuś nie pasuje- paszoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haleczkaaaa9055
Lekko pokrecone sa ladne ale loki sprezyny?:( Ile ja bym dala zeby miec proste...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljb dhlbdwelbd
Jesli dziewczyna jest ładna i do tego ma lekko kręcone piękne włosy ja osobiście odlatuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prosi o podkręcenie, to rzucam. Wiadomo, że potem poprosi o resztę - perłowy makijaż, kolczyki, różowe spodnie dresowe, białe kozaczki, tatuaż i resztę kombajnu. Proste mam i już. Chce kręcone - mnóstwo dziewczyn z takimi biega, niech sobie na nie poluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×