Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IZAA28

FACET O 17 LAT STARSZY!!JEST KTO W TAKI ZWIAZKU??JA TAK!!

Polecane posty

Gość gość
Witam,jestem w takim związku ja mam 38 on 55,i powiem ze to chory związek ,wieczne obelgi,ponizania,udawadniania ze on może a prawda jest taka ze prędzej mu serce stanie jak przyrodzenie ale wina lezy po mojej stronie bo ja się nie staram bo powinnam chodzic w rozowej bieliźnie a nawet ta nie działa,siedzi staruch w domu jak kiepski przegląda czatyi myśli ze wszystkie sikaja jak skore przez kamerke pokaze bo twarzy nie umie bo by była porazka,moze ktoś się zapyta dlaczego jestem z nim,wiec odpowiem dla mieszkania bo za dużo wniosłam swoich pieniędzy żeby to opuscic a ojczulek nie ma zamiaru mnie splacic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 30 + już pewnie p******ł i ma ustabilizowaną sytuacje finansową tylko o to chodzi żadne tam dojrzalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z mezczynaz starszym o 20 lat. Spotkamy się juz parę miesiecy. I jest mi w tym związku bardzo dobrze. Kiedyś nie patrzyłam dobrze na dziewczyny spotkające sie z duzo starszymy facetami. A zycie wywinelo mi takiego pskiusa ;) I ciesze się ogromnie, bo jestem w koncu szczesliwa :) i tego wszystkim zycze, zeby ktos byl tak kochany, mial takie wsparcie i radosc z bycia z ta 2 osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz hajs masz kobietę jak z d******i tyle, że one mówią o tym otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam i zastanawiam sie kim sa ci wasi mezczyzni....jakie wykonuja zawody itp. I druga mysl jak wygladaja te zwiazki mieszkacie razem macie wspolne sprawy znacie swoje rodziny bywacie u nich razem? Opiszcie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateczka81
A ja mam partnera o 13 lat starszego i pozanliśmy sie jak ja mialam 21 on 34.Teraz jestesmy juz ze soba 11 rok i powoliżaluje tej decyzji bo robi sie coraz bardziej zniewieściały a ja jeszcze bym się pobawiła,wyszła gdzies ze znajomymi a tak mam samych znajomych w jego wieku i się zaczynam męczyć już......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×