Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przenosze sie

czakanie na tel po rozmowie kwalif, jak dlugo?

Polecane posty

Gość przenosze sie

czy jesli rekruter mowi ze oddzwonia i nikt sie nie odzywa, tzn ze juz nie ma szans, czy np rekrutacja moze sie wydluzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jak długo
robiłas laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prznosze sie
niech odpowie ktos normalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-da
na to nie ma reguky.Szukaj dalej.Wiem, że Ci ciezko, ale szukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprock
ja sie wlasnie przenosze. z powaznej do jeszcze powazniejszej firmy. mowili ze oddzwonia i nie oddzwaniali. poslizg ~1-2 tygodni byl w normie, wiec sie nie stresuj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos normalny trochę
to zalezy.... dałas doopy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsbbbd
Nawte jeśli ci obiecują że oddzwonią to nie bierz tego poważnie na ok. 50 moich rozm.kwalif. mialam 3 odpowiedzi z czego jedna ze mnie przyjeli. Oni rzucają słowa na wiatr szmondaki bez szacunku do innych :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklad o marnosci
MARNOSC WSZYSTKO MARNOSC, WSZYSKTO PRZEMIJA, WIEC NIE PRZEJMUJ SIE TYM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenosze sie
uprock- dzieki :) lolitka- wlasnie pan powiedzal na rozmowie, "jesli bedziemy zainteresowani to zadzwonimy do srody, ........do piatku moze.... nie chce odpowiadac za czas dzialania moich wspolpracownikow," piatek minal wczoraj, (4 dni po rozmowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo dałas doopy
albo beznadziejnie ciagłas lache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
no niestety, zwykle nie oddzwaniaja. tylko raz mi obiecali, ze zadzwonia, zeby poinformowac o wyniku rozmowy. no i zadzwonili, zeby powiedziec, ze jednak dziekuja ;) ale przynajmniej nie siedzialam 3 tygodnie bezczynnie bez wiesci. innym razem wyslalam cv i zadzwonili dobry miesiac pozniej, zeby mnie poinformowac, ze przeslali moje cv do dalszej weryfikacji... no po prostu wielkie WTF??? :O pozniej juz nie zadzwonili co sie z nim dalej dzialo, na szczescie w miedzyczasie znalazlam inna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenosze sie
tylko mi nie chodzi o to by w ogole zadzwonili, bo juz mowlili ze zadzwonia tylko jak zechca mnie do dalszej rekrutacji, ja wlasnie chce telefon z informacja ze przeszlam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jak mieli do piatku zadzwonic a nie zadzwonili, to tej pracy najwidoczniej nie dostała.s Musisz byc gotowa na takie cos. mi tez obiecala babka że zadzwoni z informacją że mnie przyjeli albo nie. i co , oczywiscie ze nie zadzwoniła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa097
mi jak mówili, że zadzwonią z odpowiedzią to zawsze oddzwaniali lub chociaż wysyłali maila. ja zawsze pytam na końcu jaki jest dalszy etap rekrutacji i mówią że np dzwonią do wybranego kandydata lub że inforumują wszytkich niezależnie od wyniku rek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×