Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dreszcze87

konto bzwbk24 internet pomozcie!!!!!

Polecane posty

Gość Dreszcze87

zalozylam sobie konto w bzwbk do 30 roku zycia przez internet, przyszla mi poczta karta i kilka rzeczy napisanych, ze musze aktywowac karte ale nie wiem jak? ;/ nie ma zadnego podanego PINu i co mam zrobic aby miec konto na internecie? przeszukalam strone banku i nic nie moge znalezc i co to za PIK? dziekuje z gory za pomoc i odpowiedzi pozdrawiam cieplo =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIN dostaniesz w liście , poczekaj. Potem będziesz wiedziała co robić. W razie wątpliwości zadzwoń na infolinię do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreszcze87
yhy...ale w sumie ze przyszla karta a nie przyszedl PIN i jeszcze pisza, zeby aktywowac karte no ale to bez sensu bo nie mam ani PINu ani tego PIK aby sie zalogowac w internecie...Nic z tego nie rozumiem;/ ma ktos moze cos takiego? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreszcze87
Up!!!! Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bzwbk dali mi pin
w banku, a kartę przysłali po kilku dniach. Przejrzyj umowę, tam powinno być napisane, co i gdzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonio
Karte przesylaja na poczatku,po jakims czasie PIN...gdyby przeslali razem to w razie kradziezy zlodziej posiadalby karte z pinem...Karte aktywujesz w bankomacie a aby otrzymac dostep do internetu musisz sie udac do banku tam podadza Ci numer NIK i haslo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×