Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mikunia1000

Czy kobieta po 40-tce ma szanse na spotkanie prawdziwej miłości?

Polecane posty

Gość cham z podlubelskiej wsi
nie ma takiej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
Pokaz fotke to wtedy ocenimy czy masz jakiekolwiek szanse na znalezienie jakiegos desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w tym wieku tylko wygląd się liczy? Nie mam nastu lat, nie to jest najważniejsze. Tak myślę, że skoro pytasz o wygląd to chyba masz dużo mniej lat niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kobieto........
nie słuchaj stulejarzy.........masz szanse i to ogromną, właśnie w tym wieku kobiety są najbardziej atrakcyjne i mają to coś....... świadomość własnej kobiecości i wiedze :)) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
Jestem mlodszy o 2 lata wiec nie wiele. Faceci najpierw oceniaja po wygladzie. Pokaz zdjecie to powiem Ci czy jest sens dalej egzystowac na tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam podobnie, ale ciężko o kogoś naprawdę poważnego i normalnego, ostatnio sie kilka razy nacięłam, stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę pokazywać fotki, by sprawdzić czy warto żyć, bo podobno nie jestem brzydka, wręcz przeciwnie. Chodzi o to, że faceci w naszym wieku są jacyś tacy dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototeka
Wygląd i pewność siebie jak w każdym wieku no i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
No nie musisz, ale mozesz. Dlaczego nie chcesz wstawic? Wstydzisz sie? To moze wyslij mi na mejla? Dlaczego dziwni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
Czyli jednak masz kompleksy skoro nie chcesz wstawic zdjecia. No nic... z takim charakterem to co najwyzej mozesz startowac do emerytow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o zakres wiekowy, czy po rozwodzie, i wtedy gdy w życiu już wszystko jest poukładane, można znaleźć kogoś w podobnej sytuacji, wolnego i z głową na karku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
To wyslij mi na mejla. OK? sedeseeoryginal@gmail.com BEZ SPACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co facet
mam 42 lata i wcale nie szukam faceta miałam go wiele lat i o wiele za długo po wielu latach odkryłam, że zyłam dla niego, w imię miłości robilam to co chciał dziś pytam sie kuźwa jakiej miłości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie rozumiesz. Nie wysyłam i tyle. Chodzi nie o mnie tylko w ogóle, sytuację, która dotyczy nie tylko mnie, ale część kobiet w tym wieku. Mamy co nieco za sobą i jesteśmy faktycznie bardziej świadome pewnych spraw i siebie, ale facetom chyba zupełnie o co innego chodzi. Może nie trzeba szukać tylko czekać, a czas i okoliczności coś przyniosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wygrałam z wódką, potem zmarnowałam czas dla paranoika, ostatnio trafiłam na jakiegoś obsjesjonistę, czy nie ma już normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest sens poszukiwań, kogoś takiego. Bo ja już straciłam nadzieję i trochę mi z tym źle, bo życie płynie, a samemu czasem smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co facet
sama i nie szukam jak kogoś fajnego spotkam będzie super, ale nie jest to moim celem w życiu moim celem jest moje szcześliwe i spokojne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje, ja własnie "liże rany" po poprzednim związku, i chyba jakis czas odetchnę a jak sie ktos trafi to bede wtedy myślec. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szansę
kobieta do której odszedł mój były mąż na 43 lata. Czy to prawdziwa milość? Oboje twierdzili, że tak. Ponieważ przez ładnych kilka lat twierdził tak o mnie, mam pewne powody, żeby przypuszczać, że tym razem to też tylko "miłość" ale kto wie, może tym razem znalazł tę prawdziwą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 44 lata
Ja ostatnio spotkałam się z kilkoma facetami umówiona przez internet. Wybrałam takich ok 5-6 lat starszych, czyli powinno być OK, ale patrzyłam na nich z lekkim zdziwieniem. Wyglądali bardziej na mojego ojca niż partnera, siwi, ze zmarszczkami. Jak przy nich bym się czuła? Nie wiem. Czy wszyscy faceci w tym wieku, trochę starsi ode mnie to dziadkowie? Przecież 5-6 lat to nie wiele, a jaka różnica!? Oni dalej chcą się umawiać, a ja nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×