Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

zobaczylam cos, czego nie powinnam................................

Polecane posty

ogladalam tv, obok siedzial chlopak i byl na fejsbuku, katem oka (obserwowalam go, bo wkurza mnie, jak chce sie poprzytulac, a on ma cos innego do roboty - gra, czy cos sprawdza tam.... ) no i zauwazylam rozmowe z pewna dziewczyna - nie dowidzialam imienia, tylko inicjaly... ale co zauwazylam to: moj chlopak: no to moze pewnego dnia mi sie poszczesci ;)(w sensie, ze z nia) ona: hehehe ona: masz dziewczyne? on: tak potem nie dowidzialam i cos takiego mniej wiecej on: jestes niesmiala? ona...... dalej nie dowidzialam, bo mi sie oczy zeszlkily i poszlam do lazienki nie dajac po sobie nic poznac chcialabym z nim konfrontacji (zapytalam z kim rozmawial, powiedzial, ze ze znajomymi z pracy - tylk oni wiedza, ze on ma dziewczyne, wiec by nie pytali :O), wiec chce tej konfrontacji, ale jednoczesnie nie chce, zeby wiedzial, ze podgladywalam rozmowe, bo znowu bedzie, ze mu nie ufam - kiedys tez mialam schizy, ze z kims tam flirtuje na necie... co robic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHJGHJG
sprawdz go!!! czekaj na jeszcze nowe wiadmosci i obserwuj dyskretnie .Wdrukuj rozmowy Ja mam wydrukane rozmowy mojego z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie skłamał powiedział
że ma dziewczynę więc czemu się prujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
awanture i zakonczenie z wielkim stylem wielkiego kopa w dooope bez zaszklonych łez!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna i wscibska małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggggggggggga
Zastanów się czy na pewno widziałaś to o czym piszesz, jeżeli tak to facet nie jest wart ani Ciebie ani niczego. Podstawa to wierność, zaufanie, miłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pruje sie, bo co ja to wali, czy ma dziewczyne, czy nie ma, on powiedzial, bo chce sie czuc lepiej na sercu, ale i tak wie, ze jak dziewczyna sie napali, to nawet na zajetego poleci, a moze i szczegolnie, bo ja to jara no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
flirt to flirt nieladna gra dgy sie kogos ma temu ona sie prrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeee ja tez bym sie prula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko za nim nie lataj
tez sobie znajdz kogos do flirtu w necie i od razu sie wyluzujesz, a Twoj jak bedzie swiadkiem takiej rozmowy Twojej z kolesiem jak jego z tamta panna - od razu zacznie sie starac. Szanuj sie i nie biegaj za nim za bardzo, bo to dziala odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze mnie nie zdradza fizycznie, bo jest w domu i nigdzie nie wychodzi, poza wyjsciami ze mna :O nie chce tolerowac takich internetowych flirtow, ale jednoczesnie nie chce wyjsc na nieufna, bo przeciez 'fizycznie' mnie nie zdradzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nie pakuj sie w takie same gierki jak on bo tylko sie gorzej poczujesz, kopnij go tak zeby europe przelecial cala, od razu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnhgmh
no jak nie mozesz zapisac tego i wyslac np na swoja poczta no to niewydrukujesz ale badz czujna mojego nie raz przylapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggggggggggga
od czegoś trzeba zacząć, w tym przypadku moga to być łącza internetowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
ale istnieje jeszcze zdrada mentalna i koles sie tego dopuszcza!!!!!!! wedlug mnie jest gorsza od fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
dlatego komu w droge temu kopa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggggggggggga
Na razie zdradza Cię myślami, kiedyś przestanie mu to wystarczać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geryhryhj
degie: tak to jest dobre wlasnie chialm t o wrabac mojemu na laptopa tylko ze ma antywirusa i niemoglam schowac tego i pokazywalo ze komputer moze byc zagrozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego on szuka???? ma ze mna wszystko :( chce jakiegos przezycia, ekscytacji? podniecenia? (jestesmy razem cztery i pol roku) i mam taka ochote go o ta rozmowe zapytac, ale wiem, ze on to przeciwko mnie obroci i powie, ze niedosc, ze go podgladuje (nie mam do niego zaufania), to jeszcze oskarzam o cos i pewnie mi wmowi, ze zle widzialam... ja go bardzo kocham, to moj pierwszy powazny chlopak, mieszkamy razem od kilu lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
tak dokladnie moze szukac ekscytacji, podniecenia, adoracji, aprobaty, tego jak ktos napisal ze bedzie sie o niego starac jakas panna nawet jak jest zajety.... kolo jest niedojrzalym emocjonalnie gnojkiem ktoremu rodzice za malo czasu poswiecali jak byl chlopcem i teraz bedzie te braki w taki chory sposob nadrabiac, pewnie pochodzi z patologicznej rodziny zrob mu wije, nic nie bedzie z tego dalej nie pakuj sie w to, lepsze 4 lata stracone niz 4 lata i nie daj sobie wmowic ze zle widzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzz
mialo byc lepsze 4 lata stracone niz cale zycie lece spac powodzenia w poszukiwaniu prawdziwej milosci xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcialabym z nim konfrontacji (zapytalam z kim rozmawial, powiedzial, ze ze znajomymi z pracy - tylk oni wiedza, ze on ma dziewczyne, wiec by nie pytali ), wiec chce tej konfrontacji, ale jednoczesnie nie chce, zeby wiedzial, ze podgladywalam rozmowe, bo znowu bedzie, ze mu nie ufam - kiedys tez mialam schizy, ze z kims tam flirtuje na necie... co robic?????????" Najlepiej na początek zdjęcia:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×