Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bykulec

Czy warto kupować drogi fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość gość
??? pasów zamiast fotelikow? no gratuluję wyobraźni i braku podstawowej wiedzy...... bez komentarza ! Co do fotelików- Graco widzialam ma teraz te "gwiazdkowe" foteliki w promocji , chyba do konca czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie można było wymagać od producentów aut by regulowali pasy bezpieczeństwa tak, aby uwzględniały bezpieczeństwo najmniejszych pasażerów. Że o innych wymogach nie wspomnę -ale przecież to nie politycy rządzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 27.10.2009 o 23:06, myszsza napisał:

a prawda jest taka ze tak samo jak z samochodem kupuje sie to na co czlowieka stac 😕 ja bym tez chciala samochod najbezpieczniejszy z mozliwych ale jak nie mama tyle kasy to jezdze starym rozgraconym oplem 😕 foteliki, jak i samochody tez sa czesto pzrereklamowane... jezdzijmy ostroznie a nie trzeba bedzie testowac fotelika, ja mialam stluczke z dzieciakiem bez fotelika i jest ok 🙂

JEZDZIJMY OSTROZNIE, SERIO? To jest argument? Ja mogę jechać ostrożnie, ale ktoś inny nie koniecznie. I co wtedy? Nic mi sie nie stanie jak wjedzie we mnie rozpedozne auto? Bo ja jechałam  ostrożnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka

Hmmmm, 1000zl za fotelik na kilka lat to duzo, ale 3000zl za wozek ktory posluzy kilka miesiecy to juz nie duzo.... A, no tak, zapomnialam ze fotelika zamonowanego w samochodzie sasiadka i kolezanki nie widza 😉 ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×