Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nivis

Która ładniejsza?

Polecane posty

czarna jak do tej pory najlepsza - a ile masz lat jesliu wolno spytac :) bo jesli jestes przed 30stka to uwazam ze powinnas poszukac troche bardziej 'swiezych' fasonow, cos jak te ponizej. sadzac po Twoich dotychczasowych propozycjach wnioskuje, ze musisz miec swietna figure, wiec nie powinno byc problemu :) http://www.asos.com/Tfnc/Tfnc-Pleated-Origami-Front-Bandeau-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=908211&cid=8799&Rf-100=Dresses+-+Day,Dresses+-+Evening&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=-1&clr=NavyBlack http://www.asos.com/Asos/Asos-Stud-Tie-Shoulder-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=617803&cid=8799&Rf-100=Dresses+-+Day,Dresses+-+Evening&sh=0&pge=1&pgesize=200&sort=-1&clr=Black http://www.asos.com/Annalynne-Mccord/Asos/Asos-Twisted-Slinky-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=647493&cid=8799&Rf-100=Dresses+-+Day,Dresses+-+Evening&sh=0&pge=5&pgesize=200&sort=-1&clr=Navy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiwnoOka_84 => rzeczywiscie prawie identyczny kroj, ale ta Twoja wyglada na mniej tandetna :) Dzieki za linka. Jesli sie zdecyduje na ten fason, to zakupie u tej osoby, u ktorej Ty kupilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne sa te kiecki bez ramiaczek, ale na wesele raczej bym sie bala takie zalozyc ;) Juz i tak mialam wpadke, ze zalozylam silikonowy stanik (dla bezpieczenstwa) pod usztywniana w biuscie sukienke, a pod wplywem wysokiej temperatury stanik odkleil sie i wypadl dolem podczas tanca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladam sobie dzis Fahion Magazine i dostaje oczoplasu od sukienek. Nie potrafie juz ocenic, co mi sie podoba a co nie. Bo jak dlugo patrze to wszystko mi sie podoba. ;) Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tą samą sukienke co piwnooka :) też w kolorze czerwonym i od tego samego sprzedawcy :) naprawdę na żywo wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te satynowe sukienki
skoro piszesz, ze masz 75B to na 99% nosisz za luzny obwod i za mala miske a kiecke bez ramiaczek spokojnie mozna zalozyc jesli pod spod zaklada sie normalny stanik bez ramiaczek z odpowiednio przylegajacym obwodem (w normalnych stanikach tez obwod zapewnia stabilnosc, a nie ramiaczka) to nic ci nie zjedzie i sie nie przesunie najprostszym testem na sprawdzenie obwodu jest zalozenie stanika z miskami na plecach (bo jesli sa za male moga powodowac wrazenie ciasnosci-to co sie nie zmiesci w miskach wchodzi pod obwod) i poskakac sobie kilka razy jesli obwod jest stabilny i sie nie przemieszcza to znaczy, ze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olencja - > też jestem blondynką, cerę mam lekko śniadą i każdy mówił że w tej czerwonej kiecce wyglądałam ekstra;) a i sama się dobrze czułam. Jest taka niezobowiązująca, na przyjęcie/uroczysty obiad w sam raz. Jeśli chodzi o dobór koloru to należy na to spojrzeć indywidualnie. Nie tylko sama sukienka i jej kolor muszą się z Tobą zgrać ale i Ty musisz się dobrze czuć w kolorze jaki wybierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnooka-blondyneczko ;) jak minął CI dzień ? zgadzam się powinniśmy chodzić w tym dobrze się czujemy :)))) lubisz nosić szpilki? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie czerwony raczej nie pasuje. Zastanawiam się pomiędzy fioletowym i czarnym. Co do rozmiaru stanika to mieszcze sie tez w 70A ;] W sumie ostatnio zaczelam kupowac wlasnie ten rozmiar i zapinac sie na ostatnia haftke, a nie na pierwsza, bo w trakcie noszenia obwod lekko sie rozciaga i jesli poczatkowo zapinam sie na ostatnia, to potem moge zmienic na pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiwnoOka_84, emilcia79 - czy ta sukienka ma "bezpieczny" dekolt? Tzn materiał nie odchyla sie, nie przesuwa i nie ma ryzyka, ze podczas tańcow oczom gości weselnych ukaże się pół piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie wszystkie te sukienki, sa sliczne, ta koronkowa wspaniala ale skoro jestes blondynka musisz uwazac zebys nie wupadla na jej tle blado. Z kolei czerwien dla blondynki-super. Nie boj sie sukienek bez ramiaczek. Ja mam rozmiar biustu 75-80 D i na swoim weselu mialam sukienke bez ramiaczek i stanik bez ramiaczek i nie bylo wpadek, a bardzo sie o to balam. Rozmiar B to taki bezpieczny rozmiar i dobry stanik utrzyma Ci biust bez problemum te sukienki tez sa troszke inaczej szyte u gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olencja -> sukienka ma bezpieczny dekolt. Tańcowałam, szalałam na parkiecie i nie martwiłam się o to że 'będzie coś widać'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olencja - > zapomniałam dodać, że gdybyś zamawiała tę sukienkę to weź o rozmiar mniejszą niż normalnie. Najpierw poradź się sprzedawcy bo rozmiary są zawyżone (przynajmniej były jak ja kupowałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×