Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lustro28

Celibat w związku

Polecane posty

Mam takie pytanie co myslicie o celibacie w zwiazku tak około poltorarocznego przy regularnym seksie obydwoje partnerzy z duzym temperamentem, po czym nagle on wprowadza pomysl celibatu ale bez masturbcji jak bardzo przypili( bolace jadra) , obydwoje krotko przed trzydziestą, czy wg was ma to sens zebyw tak fajnym wieku ograniczac sie w seksie , by sprawdzic czy dana osoba kocha nas bardzo i wytrzyma, i ze nie ufa partnerce co do jej popedu i dlatego chce celibatu, jednym slowem cos tu smierdzi, tylko co, pomaranczom dziekuje i za wyzwiska tez i nie zycze sobie glupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloker lowca fokers
poka fote 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce w czystości zyć bo nagle stały sie inne wartości wazne :D atak naprawe bo kolega jego chce do slubu wytrzymac w czystosci i on tez tak wymysli, a naprawde to wiem ze sam bedzie ze soba robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pewne rzeczy w łóżku przestały go fascynować, dawać mu coś wspaniałego i niezwykłego jak wcześniej? Może dzięki tej wstrzemiezliwosci chce na nowo odczuwac takie przyjemnosci jak kiedys ;) Tobie zostaje znalezc sobie kochanka ;d hehe - Jezeli potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Jeśli tego aż tak bardzo chce to niech sobie kupi męski pas cnoty CB 3000. I pilnuj by miał go założonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lustro Spoko, mój po półtorej roku też coś takiego wymyślił. Bo że się pospieszyliśmy, że może wytrzymajmy a po ślubie "poznamy się na nowo"/ Ogólnie pierdolenie o szopenie. Ale mu przeszło :D Chwilowe zaćmienie jakieś miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×