Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Życiowy dylemat

Polecane posty

Nie wiem co mam zrobić? Strasznie chce mi się srać, aż mnie rozrywa i boli jak cholera ale nie potrafię srac w innym miejscu niż kibel w domu i to tylko gdy nikogo innego w nim nie ma. :o🖐️ Boje się, że jeżeli się zaraz nie wysram to albo zdechnę z bólu, albo puszcze sierddzacego i głosnego pierda, albo jedno i drugie. :O🖐️ Co robić? To poważny problem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi bardzo
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, przypomniałeś mi o moich dwóch znajomych: 1) potrafi srać tylko w kiblu w którym jest biało- inne kolory np. płytek wpływają na niego hamująco, więc chcąc sie załatwić zużywał rolkę papieru na wykładanie wszystkiego (łącznie z muszlą) w zasięgu wzroku białym papierem :D 2) potrafi się załatwić, ba, nawet odlać, tylko gdy całkowicie rozbierze się od pasa w dół. Tak więc nawet w toalecie przy kościele ściaga butym skarpetki, spodnie i gacie i dopiero wtedy leje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by mi zajęło godzinę czasu. Nie mogę na tyle urwac się z pracy, nie mowiac juz o tym, że mógłbym się zesrac w drodze, bo te polskie pożal się Boże drogi + autobusy to kiepskie połączenie. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ten up
przecież wysrał się od 28 października 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×