Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Ta metoda jest nieskuteczna , iż musiałabym wtedy non stopem siedzieć przed zwierciadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel* -> właśnie już nie ciułam na bilety, tylko zbieram tak aby mieć ze 200-300 dodatkowej kasy w razie czego ;) (a poza tym w ferie będzie miała wolne wiec więcej czasu aby siebie poznawać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszku -> idealnie by było gdybym nie musiał kupować powrotnego ;) no ale cóż wszystkiego mieć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcze ależ ja jeszcze nawet nie zaczęłam się czepiać :D No chyba że chcesz to moge ewentualnie pomyśleć nad tym :p Levviatan ale zważ na to , że czym dłuższe ferie , tym więcej kasy musisz uzbierać :p i czy nie jeszcze milszym rozczarowaniem by było gdybyś kupił jednak ten bilet powrotny , a on w ostatniej chwili okazał się zbędnym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel -> było by milszym, ale i tak bym pojechał z powrotem ale bym wrócił do Mawronki po jakiś 3 dniach z rzeczami niezbędnymi do szukania pracy itp. i dodatkowymi ubraniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natychmiast nadstaw drugi policzek. Na kafe zawsze tak robimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale bym wrócił do Mawronki po jakiś 3 dniach z rzeczami niezbędnymi do szukania pracy itp. i dodatkowymi ubraniami" Levviatan ale jeśli Mawronka ma Cię kochać to i nagiego Cie pokocha :D :p Kogo nie widziałam Leniwczyku co z Tobą ? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ figiel nie wątpię że nagiego też mnie pokocha :P ale jakieś ubrania będzie trzeba mieć jak podrze je na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobam sie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forbidden You dont have permi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha no widzisz ale tak przez kafe konta i księgowanie operacji tłumaczyć to tak trochę nie bardzo :D:D:D ale dzięki za dobre chęci :D:D:D poczekam aż my mum back to poland 😭 ona przecież księgowa z krwi i kości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×