Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

spoko :-) nie bedziemy się zajmowac tym co prof. MIODEK zrobiłby za nas lepiej czyli wyjasnianiem źródłosłowiów :-P i innych takich frazesów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się właśnie pracuje w Poland państwie europejskim członku Unii :-P siedzi się na kafe i gada o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" figlarka...a Ty w pracy, czy się obijasz w domu? " To ci anioł stróż mój odezwała się no :o W domu Leniwczyku , zamieniłam się na same nocki w tym tygodniu :D a co ? chcesz przyjechać do mnie na kawę ? Zapraszam w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco, znam dobrego szyfranta :-) niewykluczone że cię rozszyfruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco pluć nie można :o a znasz takie coś ? "Nam strzelać kazano ..... " :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku mogę odpalić sprzęt i po Ciebie przyjechać :D W-wa nie jest aż tak odległa dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel* rewq a Ty co zaczynasz o członkach gadać ? Tak - ale nie o tych o jakich myslisz na codzień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq skąd możesz wiedzieć o jakich myślę :D Ladaco no co Ty nie powiesz :o mnie uczono tak jak napisałam i pomyłki w tym nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rewq skąd możesz wiedzieć o jakich myślę " :-) no chyba nie o tych co ja bo ja o Unii Europistycznej mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco na jad też mamy sposób :D Cicho ........ - wstąpił do piekieł po drodze było :D Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco częściowo za komuny :D rewq rozumiem , że żarty nie wchodzą do regulaminu kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty :D figlarka...to odpalaj swoje auto, a ja się zrywam z pracy :D dziś już mogę :P Cicha...wsiadaj w pociąg czy co tam jest u Ciebie i dawaj w długą :D ladaco...bo wszyscy zawsze zazdrościli mieszkańcom mazowsza, że mają blisko do stolicy :P p.s. a jak będziesz pluł, to koniecznie stań pod wiatr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×