Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Do dobrej kawy nic nie mam , bo i sama ją uwielbiam :o ale od razu zaznaczam że ma być to DOBRA kawa :classic_cool: Tylko , że nie mogę jej pić 😭 Ale za to rekompensuję sobie jej brak sportem np. rozpoczęcirem dnia od pływania - super sport (nie mylić z fajkami sportami) :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pińćset metrów i samochodem ? :-O kobito weź się za siebie , mówie ci po takim spacerku czujesz się wysmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo teraz ja mówię ---Wyrazy wspołczucia. Najgorsze jest to poczucie bezsilności, prawda ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha figiel to są jeszcze sporty w sprzedaży ?? :D ja ostatnio zastanawiam się nad biorezonansem :D:D:D ale psia mać u mnie na wiosze jest tylko jeden gabinet, który znalazłam na stronie kozienic i chooooooje nie odbierają telefonu 😭 Ale z drugiej strony zadzwonie i co powiem ?? :D:D:D Ze chciałabym skorzystać z zabiegu biorezonansem bo chcę rzucić fajki ? Kurde bez sensu tak troche :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo ....... - faktycznie z tym transportem własnego ciałka to zadałaś :o mnie by nie chciało się na 500m z garażu go wyciągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq wiem, wiem, ale ta świadomość, że mogę pospać sobie 10 min dłużej, na do datek takie wiatrzysko i ziąb, nie lubię jak mi podwiewa grzywkę bo mam wysokie czoło :P no i od razu te czerwone puliki 😭 😭 😭 na dzień dobry wyglądam jak wieśniaczka :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...jeździ autem, bo ma zajebistą brykę i chce się pochwalić :P a pozatym chodzi na szpilach :D klon....ale jak jakieś mutanty, które przeżyją koniec świata odnajda Twoje szczątki i zobaczą ich fatalny stan...to nie będzie Ci goopio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cholera ich wie czy sporty są jeszcze w obiegu :D ale jeszcze nie tak dawno widziałam jakieś fajki tego typu tylko pod innym nazwiskiem :D A co do fajek to warto próbować je rzucić różnymi sposobami .I nie ważne jakimi aby zamierzony cel był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo ja mówie ------>wolisz spac to dupa urosnie jeszcze :-P przepraszam ale trza miec tą swiadomosc :classic_cool: co do grzywki i polików no mnie by to nie martwiło bo słoma mi i tak z butów wychodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku powiadasz super brykę ? jaką super skoro trzyma ją pod blokiem :D u nas nie przestałaby jednej nocy :o zaraz zainteresowani znalezliby się i stwierdzili , że skoro stoi tak sobie to czyli nikomu nie jest potrzebna :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq no cholerka jasna :D szukałam ostatnio słomy , bo była mi potrzebna do osmalenia świniaka to dowiedziałam się , że ów towar jest deficytem na wsi :D a tu proszę ! gdybym wiedziała to bym topik założyła na kaffe "kto jest w stanie odsprzedać dla mnie słomę " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o moje więsniactwo i buractwo :-O anie o słomę w sensie słomy :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku sorki ale tego nie pamiętałam :o ale za to zapamiętałam dokładnie jak jakaś tam miała audika i nie wiedziała jakiego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a wiecie co mi ostatnio opowiadało rodzeństwo mojej mamy ? Wyobraźcie sobie że pojechali do krawcowej bo babka moja coś tam chciała przerobić, no i weszła do krawcowej, a żaneta z arurem przed wejściem stali. Po drugiej stronie ulicy stały samochody, wśród nich nowa alfa no i przy niej trzech gości palą fajki jak pojebani, zestresowani jak nie wiem i się czają. Artur czapkę na łebie se zaciągną i mówi do Żanety zaraz zajebią. Babka wyszła od krawcowej, podjechali 100m dalej do sklepu takiego chemicznego, no i weszła babka moja z Żanetą do środka, Artur siedział w samochodzie. Za 5 min wychodzą ze sklepu a Artur mówi "pojechali" :classic_cool: wyczekali na zielone światło i pizda do przodu :O:O:O Ale ja mam AC :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq no i czego krzywisz się :D wieśniactwo , buractwo = słoma jedna chwała , jak zwał tak zwał - wiadomo o co biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burak, pomidor czy kalarepa :-) co to ma za znaczenie cicho bo teraz ja mówię ------------> urzekła mnie ta historia :-) wiecej takich anegdotów ;-) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz , alfy mają dużą rozbieżność w kl. jak i w cenach . Widocznie musiała być jakaś ful wypas , że podprowadzono ją :D No i fakt faktem , gdyby to działo się na moich oczach to na pewno zareagowałabym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie słowo ANEGDOTA nie wyklucza że to prawda :-P ale może w Twoich stronach jest inaczej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×