Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

nie noooo, a macie jakies dowody że to ja? czy tak bezpodsatwnie potraficie tylko osądzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam tylko temat o skasowanych "moich tematach" i powiedziałam przy okazji że nie lubie pijawki bo donosi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie masz co się denerwować, sprzeczać, bo nie wygrasz. Zaraz powiedzą że masz TWA które cię broni itp. szkoda nerwów, ja mam nauczkę po Tępej Szczale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wymskneło mi sie. tylko po prostu cały czas widze ze pijawka donosi, a ja nie lubie donosicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq na pomarańczowo
przepraszam że się wtrące proponuję zajarać sobie zioło 🌻 🌻 🌻 i się nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i uprawianie zapasów w błocie pozostawić tym, którzy maję po temu predyspozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq na pomarańczowo
ja lubię Lubisia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123...kłamiesz
a gdzie pijawka donosi???? Bo ja nie widzę. Widzę tylko że oni cały czas walczą ze spamerem ladaco, który niszczy im topik. I to wszyscy: lubiś myrevin ksenofaryna pijawka Poza tym nie widzę żeby kiedykolwiek pijawka donosiła. Wątpię żeby to robiła. Sama nie raz miała bana i wiem, że nie znosi modków Nie kłam pzu, pijawka chciała ci pomóc a ty ją obraziłaś i teraz po prostu ci głupio. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq na pomarańczowo
" tylko cieszę się, że nie czepiasz się PZU " nie mam powodów :-) na obecną chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"walczą ze spamerem ladaco, który niszczy im topik" Jak się niszczy topiki ? trzeba mieć jakieś specjalne oprzyrządowanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq na pomarańczowo
się podjarali a to tylko kafełe jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq na pomarańczowo
piernicze takie kłótnie ja wszystkich lubie z wyjątkiem glena b :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdą jest że
PZU niech się kaja przed pijawą,ta jej udzieliła rzeczowej porady i została przez PZU obrażona🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ladaco mi sie dostało, niech ja go tylko spotkam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec prośby o
powód? on nas swoją obecnośćia za coś karze? za to ,że za nim nie przepadamy? a czy mamy obowiązek lubić wszystkich i ze wszystkimi pisać? sama kilka postów pisałaś ,ze kogoś tam nie lubisz no i oki,twoje prawo ale oni też mają prawo do tego samego kaffe jest dla wszystkich,ale tak jest skonstruowane,ze ludki sobie moga tworzyć grupy i tak robią,zakładaja tematy :jedni dla wszystkich ,inni dla kilku osób z którymi chcą pisać,nikt nie ma obowiazku znoszenia nikogo a nam własnie taki obowiązek próbuje się wcisnąć ladaco to troll,jak nie wiesz co to znaczy pdysłam do googli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedni dla wszystkich ,inni dla kilku osób z którymi chcą pisać" złóżcie petycję do moderatorni żeby wam hasło na tematełe założyli, co by tylko wybrańcy mogli w nim uczestniczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zróbcie z nim porządek raz a konkretnie, a nie mnie posadzacie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdą jest że
tak,niech PZU nie struga wariata,tak wlasnie było pijawka udzieliła jej odpowiedzi a w zamian została zjechana,nazwana donosicielem,tego postu juz nie ma wiec PZU moze isc sobie w zaparte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie wcale nie wypieram że nazwałam pijawke donosicielem, mało tego kazałam żeby sobie poszła bo jej nie lubię, ale dlaczego wy bezpodstawnie i bez dowodów(pytam po raz setny) posadzacie mnie o spam na waszym temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×