Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

sztuciec, fajowo Ci, ale może zostaw sobie tego urlopu na podróż poślubną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów zaczynasz ten niemiły temat :D:D:D urlop potrzebny bo w przyszlym tyg mam wojnę w sprawie pracy mgr , muszę ja obronić, wiesz... :classic_cool: a w glowie jeszcze pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem coś o ty, już to mam za sobą , ale jeszcze i przed sobą:classic_cool: a puistka w tgłowie to Ty się nie przejmuj, ona nigdzie nie ucieknie, zostanie do samej obrony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, trylko pochwal sie nam tu szdobytymi umiejętnościmi:classic_cool: fioletowy ale gawarantuje Ci że wiele to ty się niewyuczysz do tej obrony, ja juz mam za soba inż, mgr i przed soba jeszcze jedna mgr i za każdym razem było to samo...lanie wody:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ,jak ja bronilam licencjat to też było lanie wody. No, tylko po englishu. A teraz mgr niestety nie będę bronić z zakresu mojej pracy, tylko z calej wiedzy ze studiów. Tak mi zapowiedzieli. Więc wiesz, nie za bardzo tu poleję, musze coś wiedzieć :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli praca jest przyzwoita ( a trudno, żeby promotor dopuścił gniota) to nikt Cię nie udupi bo i po co ? Obrona ma zwykle chrakter luźnej konwersacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz... tylko u mnie jest pewien problem. Było nas 4 w grubie. 2 się broniły we wrześniu, a my 2 zostałyśmy na styczeń. No i niestety jedna z wrześniowych oblała, bo nie wiedziała, jakie były dialekty w Old English w 5 wieku naszej ery :O:O więc moje obawy są uzasadnione, bo ona pisała pracę z humoru w serialach :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany co to za szkoła jest :-o. W mojej oblewano ludzi jedynie za to że bronili pracy, której ewidentnie nie napisali, co niestety na obronie zawsze wyłazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca praca .. przerwa ...praca praca ... WC ...praca praca...przrwa.. praca praca :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym został playboyem, tak jak to sobie planowałem w dzieciństwie, moje życie nie wyglądałoby w ten sposób. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym byl kobietą wyszedłbym za bogatego Lovelasa :D i miałbym święty spokój z robotą , leżałbym se na wyrku i pachniał a obok mnie śliczny biały pudelek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie mógłbym być kobietą. Gdybym był kobietą bez przerwy bym tylko leżał i bawił się swoimi piersiami" Steve Martin Nie pamiętam tytułu filmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Steve Martin jest dobry a ten tekst chyba znałem wcześniej ale dzięki za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze
pzu zabierz swoic kuleżków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze
kuleżki PZU Możecie jej powiedziec żeby dała nam spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem kto pisze na pomarańczowo tutaj ale nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×