Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

nie wiem "z kąd " :D Wnioskuje po sposobie w jaki tu piszecie. I w jaki tu weszliście. Oczywiście, że to forum i moze tu pisac każdy, jednak Wy przeginacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m fb
bo nie pisze sie - z kąt - i to jest dowod na to , ze masz 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
to w takim razie jak się waszym zdaniem zachowuje kolega ladaco i jego banda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
my przeginamy cholerka nawdychałaś się od rana czegoś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka... ---> Właśnie zachowują się tak jak znienawidzony przez nich Ladaco czyli stosują te same metody . Oni są bardzo "ą" i "ę" ale tylko we własnym mniemaniu :D :D ja mam niezły ubaw z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
my jesteśmy bardzo mili tylko nie mieliście szansy nas poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacowne grono degeneruchów my jesteśmy bardzo mili tylko nie mieliście szansy nas poznać Szamaj się szmondaku :D pozdrawiam pionowym uśmiechem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
jak byśmy zachowywali się jak ladaco to byśmy was jechali od pastuchów i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad mam wiedziec jak ladaco sie zachowuje? :O Nie śledze go :O Ale Wy robiąc na złość nie zachowujecie sie lepiej. Nakręcajcie się dalej, skoro twierdzicie, że to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiej sie smiej, smiech to zdrowie Nam przeszkadzal ladaco, ale wy twierdziliscie ze to my jestesmy winni, bo kafe jest dla wszystkich. Bo my jestesmy konfidentami i donosicielami i wam by nie przeszkadzalo takie zachowanie i wy byscie nigdy nie donosili. Wiec o co wam chodzi teraz? Piszmy razem i tyle ------------------------------------------------------------ A kto tak twierdził? :O Sami sie nakręcacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Smiej sie smiej, smiech to zdrowie Nam przeszkadzal ladaco, ale wy twierdziliscie ze to my jestesmy winni, bo kafe jest dla wszystkich " JACY KURWA WY ? JA TEŻ ? DLACZEGO UNIEMOŻLIWIASZ MI SPOKOJNE PISANIE NA TYM TOPIKU I ZMUSZASZ DO SWOJEJ OBESNOSCI. CO JA MAM WSPÓLNEGO Z WASZYM SPOREM ? STOSUJECIE ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWĄ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu jestesmy- ze kto i co. Zadałam pytanie kto tak twierdził i nie potrafisz konkretnie odpowiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" skoro nie jestescie donosicielami to siedziec cicho " SIEDZIEC CICHO TO SOBIE KLEMPO MÓW DO SWOICH ZIOMÓW A NIE DO MNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
powiem jedno jesteście bardzo nerwowi chcecie o tym porozmawiać ????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty czytac całości, bo odkad sie dołączyliście mam wrażenie, ze czytam wypowiedzi "glena d" o kupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" obronczynie ladaco i jego kulezkow, tak samo zreszta rewq " PODAJ CYTAT W KTÓRYM BRONIE LADACO , COŚ CI SIĘ POPIERDOLIŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Stwierdziliscie, ze to my jestesmy donosicielami a ladaco jest cacy i ze wam nie przeszkadza ze ktos inny tu pisze wiec, leb w kibel " KURWA WEŹ PODAJ MI CYTAT W KTÓRYM WAS TAK NAZYWAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz. nie było mnie pare dni i jak widzę bez zmian. Weźcie sobie degeneruchy siedźcie na swoim topiku, żalcie się, każcie wsadzać łeb w kibel etc. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu jestesmy ----> Ja pierdole co za klempa :D Weź ty się pierdolnij w czoło i to zdrowo :classic_cool: Mnie nie ma w żadnym sporze i nikogo nigdy nie nazywałem donosicielem . Zwracam tylko uwagę na wasze metody . Ale widzę że z dziećmi nie ma co gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> czytałaś ? teraz i ja się okazuję broniłem debila Ladaco :D to już zakrawa na komedyję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacowne grono degeneruchów
polecam melise uspakaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu jestesmy ---> ---> nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji :-) bo albo masz 15 latek albo glen ci nakupkał pod czaszkę :D Tak więc spuszczam zasłonę milczenia nad tobą kuleżko ( bądź dziewojko ) z Zapierdowa Dolnego :-P bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustalmy fakty
-ladaco pojawil sie na topiku degeneruchow a że niikt go tam nie chcial, zaczal ublizac i spamowac, potem przyprowadzil ze soba kolezkow i zrobil sie niezly bajzel, -konflikt miedzy degeneruchami a ladaco byl najostrzejszy na redakcji. degeneruchy zglaszaly ladaco do usuniecia (calkiem slusznie moim zdaniem) a on i jego banda bruzdzili na degeneruchach, -wiele osob zs tego tematu bralo udzial w ublizaniu degeneruchom ale oczywiscie na pomaranczowo, -wy z tego topiku sami zabraliscie glos w sprawie ktora was w zaden sposob nie dotyczyla. wstawiliscie sie za ladaco a degeneruchy nazwaliscie kapusiami, TWA i innymi brzydkimi okresleniami, -postulowaliscie ze kafe jest wolnym forum i kazdy ma prawo pisac sobie gdzie chce i co chce. mieliscie za zle degeneruchom ze nikogo z zewnatrz nie dopuszczaja na swoj topik ATERAZ ROBICIE DOKLADNIE TO SAMO!!!!!!!!! -leniwiec, PZU, rewq, cholerka i inni jestescie hipokrytami. DEGENERUCHY NIE DAC SIE!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×