Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość drugi z degeneruchów
rozmowa kontrolowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kto do cholery mówi że on jest naszym idolem" Degeneruchy tak twierdzą, więc musi to być prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, to ty i ps to juz przeszlosc?😭 a ja myslalam, ze to milosc na wieki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Faza jest taka, że to ja sama rzuciłam hasło, żeby przenieść się tutaj. Można było dać upust swym nerwom dzień lub dwa, ale już mnie to osobiście nie bawi. Tu nie ma naszego klimatu, wy nie lubicie nas, my nie lubimy was," I tu poniekąd sie zgadzam. Mieli dosc, wiec chcieli sie odegrać w nadziei, ze to cos da, tylko szkoda, ze to sie stało w taki sposób w jaki sie stalo. Głupie, niepotrzebne pyskówki, oczernianie sie i nic więcej. Ciagle mam wrazenie jakby to bylą zabawa dzieci :O Za ladaco nie mozemy wziac odpowiedzialności. Robi co chce, jak każdy z nas. My nie mamy nad nim kontroli. Więc dalsze dowalanie nam nie ma sensu, bo i tak nic nie zrobimy. Chyba ze znajde ladaco , przełożę przez kolano i mu wleje :D Zdzirka 🖐️ Hał ar ju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi z degeneruchów
jestem, jestem :D Tylko - przerwa konserwacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu dokłądnie, a ten nowy jest jakiś taki nieuczuciowy, obojętny 😭 To musi byc jego zły brat bliźniak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
choerka🖐️ jakos sie trzymam, chociaz bywalo lepiej, nie powiem:D No tak....Co sie z tymi ludzmi dzieje😭 Mysle, ze trzeba reaktywowac stare przyzwyczajenia i powrocic do chamstwa:o skoro inaczej sie nie da...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooobre........
cholerka...----->'My nie mamy nad nim kontroli.' ale nad sobą chyba macie,to było się zmusić to szreszego oblukania sprawy a nie tylko bezpodstawnie nas oskarżaćo donosicielstwo! czym innym jest donoszenie na kogoś a czyms innym zgłaszanie nadużycia---> a zachowanie ladaco było takim nadużyciem wobec nas. I o to nam głównie chodziło.Skroście takie mondre,czytające ze zrozumieniem to dlaczego zachowałyście sie jakbyście miały klapki na oczach?A teraz się tego wypieracie,dooobre........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomarańczo- a kto was od donosicieli wyzywał? Chollerka może? NIKT NIKOGO NIE WYZYWAŁ, TYLKO JA NAZWAŁAM TAK PIJAWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE ONI MAJA JAKIEŚ PROBLEMY Z OSOBOWOŚCIA CHYBA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My nie mamy nad nim kontroli.' ale nad sobą chyba macie,to było się zmusić to szreszego oblukania sprawy a nie tylko bezpodstawnie nas oskarżaćo donosicielstwo! czym innym jest donoszenie na kogoś a czyms innym zgłaszanie nadużycia---> a zachowanie ladaco było takim nadużyciem wobec nas. I o to nam głównie chodziło.Skroście takie mondre,czytające ze zrozumieniem to dlaczego zachowałyście sie jakbyście miały klapki na oczach?A teraz się tego wypieracie,dooobre........" Byłoby śmieszne, gdyby nie bylo tak zalosne :O O co my Was oskarżamy? O jakie donosicielstwo? :O A po jaka cholere mialam sie "zmuszac do oblukania sprawy" jak to nie moja sprawa i mnie nie interesuje. Jaką ja mam mieć kontrole nad dorołśym facetem, ktorego nie znam, nigdy nie widziałam i który mozę jest 70-letnia babcia :O Pytałam sie o co chodzi, dostałam niepełna odpowiedz, to mnie wystarczy. Nie zamierzam latac po forum, zeby szukac co ktoś tam robi :O No, prosze Was :O nie bądzmy juz smieszni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może skoro dobrze dogadujecie
sie z ladaco, to poprosićie go by nam nie spamował. Znów przyszedł. Was to nic nie kosztuje. Okażcie trochę serca, będziemy wam wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange mówiłam mu i jak widzisz ma on własne zdanie na ten temat. Co mogę wiecej zrobić? Przecież i ta,k mnie nie posłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooobre........
nie ma to jak wyparcie się:D:p jednak jesteście bardziej zakłamane i gooopie niż ustawa przewiduje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×