Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość skarży jak dzieciak
do tej idiotki degeneruszki ktora lata ze skargami na ladaca redakcje Ladaco to twoj koszmar ? radziłabym wizytę u psychologa .Najwyrazniej nie odrozniasz swiata realnego od neta:D:D Nie pogrążaj się bardziej idiotko :D dupa zarośnięta ,rąbie się na potęgę i lata ze skargami.:D Dziewczyno albo jedno albo drugie .Wstyd sobie przynosisz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarży jak dzieciak
Z ladacem pogadasz ,z degeneruchami nie -oni tylko chleją i pierniczą farmazony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...:D Moich wypowiedzi z całą pewnością nie nożna uznać za "bijatykę". Nie mam ani czasu ani ochoty by się tutaj z kimś użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oni tylko chleją i pierniczą farmazony " W sumie pasowałbym do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Co za bzdury tutaj sie wygaduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto powiedziałze jestem
kobietą? ktoś chyba ma kompleks Edypa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Klon jak nie spamujesz jak ladaco to zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Piszemy tutaj gdyż nasz topik sapmuje was kulezka ladaco i wy na pomaranczowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać 😡 do zjebanego " teraz tu piszemy" a skąd Wy macie pewność że to ktoś z NAS radzi ladaco na pomarańczowo?? W tym momencie to takiego burdelu narobiliście na tym topiku, że każdy sobie tutaj spamuje. A co do wypisywania na pomarańczowo na Waszym topiku. Nie tylko my jesteśmy użytkownikami tego forum i nie wiem skąd ta pewność, że to akurat MY wam zaśmiecamy topik ? Równie dobrze może to być zupapomidorowa tuleja ike czy KAŻDY inny użytkownik. Dlaczego im nie spamujecie tylko nas oskarżacie ? Tylko w imię tego, że ladaco pisze czasem tu u nas i my potrafimy się z nim dogadać? Śmieszni jesteście Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznica jest taka
ze degeneruchy to starzy wyjadacze i wielu ludzi wkurza to ze sie znaja jak lyse konie i ze soba dobrze dogaduja dlatego wielu juz chcialo rozwalic im topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie się na wasz temat nie wypowiadałem. Więc skąd wniosek za kogo was mam? Tam nie pisuję bo przez ladaco się nie da tam pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlo na was bo broniliscie
ladaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu cafe vel deszniku
nie wtrącaj się tam gdzie ciebie nikt nie prosił.idż podnieś swój top bo nieco opadł:p chyba dam go na skasowanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Nie chce mi sie sto razy powtarzac, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem :D Ladaco spamuje nam od pol roku, po pol roku mielismy dosc i zaczelismy prosic moderatorow o interwencje. Zostalismy przez was nazwani donosicielami i konfidentami. Smialiscie sie z nas. Dopingowaliscie ladaco zeby zasmiecal nam topik, sami to robiliscie na pomaranczowo (moze nie Ty leniwiec ale twoje kolezanki na pewno) Krzyczeliscie, ze wam by to nie przeszkadzalo jakby ladaco u was pisal.Wiec pytam sie was. O co wam teraz chodzi? Dajcie nam spokojnie popisac. A skoro ladaco wam nie przeszkadza to zapraszam na topik dla degeneruchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu cafe vel deszniku
do ciebie na top nie pójdziemy:classic_cool:są pewne granice obciachu ,których się nie przekracza:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Wy piszecie tez bzdury, wy dopingujecie ladaco, wiem to bo chocby pzu na czarno sie wydala :D Jestescie ignorantami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo teraz ja mówię ---> Na kimś muszą się zemścić. My byliśmy w pobliżu. :) Tylko nie łapię po co ta cała afera. Im bardziej wikłamy się z nimi w dyskusję, tym skuteczniej onie realizują swój cel. Gdybyśmy zaczęli ich ignorować, przestałoby ich to bawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"opingowaliscie ladaco zeby zasmiecal nam topik, sami to robiliscie na pomaranczowo (moze nie Ty leniwiec ale twoje kolezanki na pewno) " TAK WIĘC CYTUJĘ JESZCZE RAZwsciekly]: A co do wypisywania na pomarańczowo na Waszym topiku. Nie tylko my jesteśmy użytkownikami tego forum i nie wiem skąd ta pewność, że to akurat MY wam zaśmiecamy topik ? Równie dobrze może to być zupapomidorowa tuleja ike czy KAŻDY inny użytkownik. Dlaczego im nie spamujecie tylko nas oskarżacie ? Tylko w imię tego, że ladaco pisze czasem tu u nas i my potrafimy się z nim dogadać? Śmieszni jesteście Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
Czytaj ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na czarno pzu wyrazila swoja opinie i nie tylko ona!!!!!!!!!!! Na czarno !!!!!!!!! A zaraz po chwili nagle niewiadomo skad zaczely sie spamy na naszym topie na pomaranczowo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
KURWA!!!!! Odwalcie sie od nas. Wezcie przestancie zasmiecac nam top na pomaranczowo, wezcie sobie ladaco skoro z nim sie tak swietnie dogadujecie a my pojdziemy sobie pisac na naszym topie i wszyscy beda zadowoleni. Ruch nalezy do was. Wystarczy przestac pierdolic i spamowac i zaprosic ladaco, a nas juz tu nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIADOMO SKĄD?? A MOŻE STĄD, ŻE NIE JESTEŚMY JEDYNYMI UŻYTKOWNIKAMI TEGO FORUM KTÓRZY NIE BARDZO ZA WAMI PRZEPADAJĄ? POZA TYM OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU KAZDY MOGL TAM NAPISAC. A TO ŻE PZU WAS NIE LUBI TO SIĘ WCALE NIE DZIWIĘ. JA TEŻ WAS NIE LUBIĘ A ANI RAZU U WAS NIE NAPISAŁAM :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wezcie sobie ladaco" --> Tak, zastawimy na niego pułapkę. Włożymy do środka słoik ze śledzimi, a kiedy już sie złapie wypuścimy go dopiero na naszym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu cafe vel deszniku
dajmy im spokój:D z tym,żeby czytały ze zrozumieniem:D nie-kumatae toto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie:classic_cool: po co wdajecie się w dyskusje z tymi prymitywami Ku wyjaśnieniu ja nie nazwałam degeneruchów konfidentami i donosicielami, tylko pijawkę CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu piszemy
rozmowa kontrolowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×