Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość A wy przezywacie
ze oni przezywaja i kolo sie zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o przepraszam, ja nie przezywam:classic_cool: raczej mi bimba kto, z kim, po co i dlaczego, o ile nie dotyczy to mojej osoby. proponuje kazdemu po 3 ampulki hydroxyzyny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy przezywacie
Ale przeciez wy robicie to samo co oni :) Macie swoj temat i piszecie. A czasem zachowujecie sie jeszcze gorzej od gimgowna i robicie awantury. Bez obrazy :) Tak bylo wczoraj. Kazda probowala byc madrzejsza od drugiej a w rzeczywistosci zadnej to nie wyszlo. Nie obrazajacie sie na mnie. Stwierdzam fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus...fakty....ale bardzo je naciągasz. Postaraj się patrzeć na to obiektywnie....i zanim coś skomentujesz....zapoznaj się z danym tematem/sytuacją....taka jest moja rada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego rozładować sobie na kimś napięcie, związane ze stresem :p , a co innego przeżywać. Niektórzy traktują to forum jak poradnię psychologiczną, a potem są zaskoczeni, że trafił się jakiś świr, który od dawna kolekcjonuje sobie informacje na ich temat i zaczyna nimi pogrywać. Psychopaci stanowią 2-3% społeczeństwa. Pamiętajcie o tym zanim zaczniecie się tu rozwidzić na d swoim życiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja na tym forum nie jest zdrowa juz od jakiegos czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy przezywacie
Wczoraj OstraSiostra zalozyla temat. Glupi, ale jej. Niech se ma :) Po co wlazlyscie tam i narobilyscie zamieszania? Komentujecie czyjes stany a nie widzicie siebie :) Nie jestescie lepsze. Mimo ze za takie sie uwazacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klon:D Kazda probowala byc madrzejsza od drugiej a w rzeczywistosci zadnej to nie wyszlo. Nie obrazajacie sie na mnie. Stwierdzam fakty Linki prosze, konretne sytuacje, tak piertolic to moze kazdy o kazdym:o zreszta....czlowieku, to jest forum, masz to, czy nie? :o:o:o zreszta koniec dyskusji, ja piertole:o tak to wlasnie jest, jak ktos nie ma prawdziwych problemow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy przezywacie
rewq masz racje, ale to forum do takiego stanu nie doprowadzily tylko gimgowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka --->>> nie nerwuj się , pomyśl o sąsiadach :-) to są realne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy przezywacie
Linki? A znajdz sobie wczorajszy temat OstrejSiostry. Ona tez nie jest swieta, ale nie zawsze tez pierwsza zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq masz racje, ale to forum do takiego stanu nie doprowadzily tylko gimgowna" TAK :-) jest masa czarnych pieniaczy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iana
a wy przeżywacie- a kto najbardziej przeżywa? Wszedłeś na ten temat i przeżywasz, ze niby oni przezywają :D Najbardziej ty przeżywasz i nie możesz przejść z tym do porządku dziennego. To jest internet, wirtualne życie. Nie bierz tak tego do siebie. Czas zacząć żyć prawdziwym życiem,a nie śledzić poczynania innych i rozkładać je doszukując się niewiadomo czego. Skończ przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rewq, zadnych nerwow, nie wiem tylko po co daje sie sprowokowac do czytania i dyskutowania z jakims pajatzem:o dawno nie slyszalam jakiej fajnej piosenki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sztuciec🖐️:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ee, rewq, fajne to, pierwszy raz slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobra kapela , posłuchaj innych kawałków z tej płyty szczególnie nr 8 i 9 oraz 1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy przezywacie
Ja nie przezywam :) Kiedys tu pisalem pod czarnym nikiem. Znudzilo mi sie jak przyszly gimgowna i inne czarne niki, ktore prowokuja klotnie. Teraz czytam i nie zaprzeczam temu :) Wiem, ze to nie jest prawdziwe zycie i ponoc wy wiecie. To dlaczego przejmujecie sie chocby tym co ja teraz pisze? Chcecie linki, cos udowadniac, zamiast miec to wszystko w dupie? :) Juz widzicie? Jestescie tacy sami jak wszyscy. Przezywacie i denerwujecie sie a podobno nie jest to prawdziwe zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie przesluchuje. w koncu jakas normalna muza, bo tej sieczki w radio juz sie sluchac nie da. kurwa, moj byly szef nie przesle mi raczej pita za zeszly rok:o i co mam zrobic?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciebie mam w dupie :-) skoro chcesz . A skoro tu piszesz to też na swój sposób "przezywasz " :D możemy tak filozofować w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zdzira czasem nawet na kafee mozna cos poznac fajnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i oto powyzej mamy przyklad klasycznego odwrocenia kota doopa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×