Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

rewq ---> znaczy sie działasz racjonalnie. To Cie wyklucza z grona potencjalnych kłótniobiorców i kłótniodawców i czyni nieatrakcyjnym jako obiekt agresji słownej to tylko teoria bo takują mnie głównie pomaranczowe gówna :D i wówczas wywiązuje się mała pyskówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rewwq, nie odwazylam sie do niego pojsc:o a dzisiaj napierdalalja od 6 rano, czuje, ze wieczorem moja cierpliwosc zrowna sie z poziomem inteligencji przecietnego kafeteriusza:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z moją :D może zgłoś sprawę do administracji... tylko uwożej ludzie są mścwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie, nie chce pozniej zalatwiac u lakiernika zamalowania rysy na drzwiach samochodu:o poradzime sobie, wczoraj wieczorem wyslalam im konkretny komunikat droga rurowa, tzn zapukalam (to dosc delikatne okreslenie) do nich widelcem o kaloryfer - na 2h byl spokoj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira --->>> a moja sąsiadka nade mną to przez jakiś czas meblami w nocy jeżździła że mi cały sufit drgał i nie mogłem spać , teraz zaś ta kobita głośno tupta na bosaka i łazi z kąta w kąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" do nich widelcem o kaloryfer - na 2h byl spokoj " fioletowym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Tam gdzie wywodza się wasi antagoniści,na tym temacie dzieje się cos anormalnego.Rewq doskonale tą panią zna ale gdy wejdzie na ten temat dzieje się z nią coś niesamowitego.Była tam osoba ,która poroniła jak ta ją zjechała az mózg się lasuje.Znów przychodzi z powrotem do siebie do rany przyłożyć.Tamta zjechana psychicznie doszczętnie na redakcji się odwoływała przez caly tydzien ale ci ja mieli w głębokim poważaniu.Jakby tak było to 2 lata temu jest zablokowana na mac,tak jak mnie zablokowano.Nie weszła by na portal za cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakzeby inaczej:classic_cool: nie wiem co takiego jest w ludziach, ze nie maja jakiegos wyczucia:o ale nic to. co macie na sniadanie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,ze wcięłam się wam ale musiałam na ten temat swój pogląd wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira---> 2 sandwicze ( jeden właśnie połkłem :D ), jaPko, banan , zupka Gorący Kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEFIR !!! :D sexy sex --->>> o kim mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe ... daj linka do tego topike :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wypadlam z obiegu. osochosi?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i samancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq jak niemozliwe to pław się w sosie swojej niewiedzy " Ja pierdole ale niezła wredota z ciebie :D pytam się grzecznie o dowody , o linka , jakiś cytat ... widac umiesz tylko mędzić :D a mowić cos o kimś bez dowodów to ja za chwilę mogę o kazdym rozsiewać ploty i co uwierzą mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wtakim razie proponuje ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec , Zdzira ---> a o jedną laskę na L którą lubię :-) rzekomo która dopuściła się czynów karygodnych , na które oczywiście brak dowodów ale sexy sex uprzejmie doniosła ... nie wiem po co mi ta wiedza i co mam z nia zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.......kafeteria.pl było to w ub.r więc poszukaj sobie gdzie koleżanka bywała.Przeciez nudzisz się w pracy ,stać cię na to abyś sobie znalazł.Co chcesz na srebrnym półmisku gotowe danie otrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D mam szukac hipotetycznej wypowiedzi na jakimś tam temacie z ubiegłego roku :classic_cool: ty się dobrze czujesz ? a na co mi ta wiedza ? aż tak się nie nudzę , zaś ty chyba bardzo bo włazisz na ten topik i ogłaszasz jakieś rewelacje , w dodatku stare sprawy nie do zweryfikowania .... :-O na talerzu srebrnym codziennie jadam obiad :D :classic_cool: z łaski swojej skończmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dzięki za info :-) o L :-) uprzejmie proszę o dalszą inwigilację moich znajomych na kafee - odwdzięcze się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
odnosze wrazenie, ze coraz wiecej ludzi na kafeterii traci kontakt z rzeczywistoscia, moze powinni zamknac forum na 2tyg, tak dla oczyszczenia atmosfery?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira ---> zgadzam się :-) i .. za bardzo przeżywają to co się tu dzieje , a jesteśmy tylko grupką czarno-pomarańczowych ników i tak na prawdę się nie znamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie tego nie rozumiem.... kuuuurva, jakies wrzuty, awantury, pakty pokojowe, smietniki, ja pieprze:o ludziom sie w doopach poprzewracalo, ewidentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira...myślisz że to by wystarczyło? Ja sądzę, że trzeba przeprowadzić jakąś terapię grupową albo zebrać się na jakimś stadionie i załatwić to osobiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×