Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

wary być może ty masz----> ładnie sie spisałaś idziesz do kotła.:DOpuszczona głowa,rozdzierający płacz ale nikaki idziesz i basta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Lucek
złego licho nie bierze;-) a juz napewno nie takie udawane jak Ty:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra aż tu cIe przywiało ? :D :D :D :D :D :D O nasze rowki sie nie martw :d Bardziej martwilabym sie o Twój , bo widocznie cos CIe w niego uwiera, skoro o tym piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra wiem, ze tu zagladniesz, wiec napisze CI jedno. Myślałam, ze niżej nie upadniesz. Bynajmniej nie chodzi mi o to, ze zaszczyciłaś nas na naszym topie. ALe o to, ze pokazałas jak jesteś pusta i prosta. Jestes pierwszą "dojrzałą kobietą" ktorą "znam" która jest tak ordynarna i wulgarna. Nawet glen ( chyba) który pisze o kupach jest subtelniejszy. :) Skoro to Twoj sposób, żeby sie pokazac, to powodzenia :) Jeszcze niedawno akceptowałam CIe i starałam być wobec CIebie ok. Wiesz dlaczego. Z powodu dziecka. Ale teraz pokazałas jaka jesteś ograniczona. Szkoda mi Ciebie. Naprawdę. Wiem, ze mi zaraz odryziesz sie, ale mnie to nie rusza. Z każdym Twoim postem jest mi cIebie coraz bardziej zal. Juz nawet nie chce mi sie CI dowalać. Bo za każdym razem myśle sobie co się stało, ze tak sie zachowujesz. Nie zamierzam już pisać z Toba, do Ciebie, ani o TObie. Dla mnie Twoja osoba jest zakończonym tematem. Trzymaj sie ostra i życzę powodzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam... Cholerka, jesli o mnie chodzi to soba na zdjęciu wywołuje całkiem pozytywne wrażenie :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaglądnę w tym tygodniu i mam nadzieje, ze będzie spokojnie" To zdanie jest wewnętrznie sprzeczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, klon_ nie czepiaj się :p. Żałuje tylko, ze przyczyniłam sie do tej całej bezsensownej, żałosnej burdy :O Zaglądnę kiedyś znienacka :;) Tak lepiej? ;) Milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ a ja nic nie obiecuje, bo nigdy nie podkladalam sie pod tepe szczały i nie uawalam, ze mnie nie wqoorwiaja:) co tam co tam?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z boku stoi i patrzy
Musze to napisac bo nie wytrzymam :P Na degeneratow nie wchodze bo zaraz bluzgi. Nie wierze ze to ktos od was wyzywal Ksene a najlatwiej jest oskarzac bez dowodow. Mozna ksene lubic albo nie ale ktos jest podly i z kompleksami. Zeby cudze dziecko tak wyzywac, dzecko nic niewinne. Mysle ze to mogl byc ktos z degeneruchow nawet. Skoro oni moga oskarzac to i ja. Tylko kabel sie ladnie zachowal dzisiaj a oni na niego z ryjem wyskoczyli. Patologia normalnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z boku stoi i patrzy
I nie dajcie sie degeneratom, to chamy i prostaki sa, swojego zagryza i wkopia do dolu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało o nich wiem, ale to chyba jeszcze dzieciaki są. Może powinny dorosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w doopie mam degeneruchow, ale cos tam pijawa o mnie dzis brzdaknela, wiec przed chwila odpowiednio sie do tego ustosunkowalam na degenruchach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spoko loko, generalnie panie P. i K. splywaja mi ciepla uryna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co tu taka cisza?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytałem czy tu biją ... i dostałem po ryju od Klona :D ze szkiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie wpiertalam wlasnorecznie zrobione toramisu:classic_cool: nie bic sie tu, bede waszym osobistym poslancem pokoju:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×