Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość jak nic to aniol z alternatywy
nieobecna:classic_cool: chyba kpisz mnie w oczeta Ty Lenifcu nieznosny moglabys sie przywitac jakos tak sympatyczniej niz tylko cieplo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic to aniol z alternatywy
turlam sie tu i owdzie :P obecnosci nigdzie nie podpisuje zobaczylam CIĘ :D to wdepnelam sie przywitac z uroczym okupantem drzew milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito znow slow
ktore bede musiala przyswoic:P Leniwiec jeszcze tu jestem i czytam, a tera mnie pozdrow:classic_cool: samopoczucie bywalo lepsze a u Ciebie ? nie pytam o stan tego co masz pod kopulka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito znow slow
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus....POZDRAWIAM CIĘ może być? :D Masz namyśli to coś, co mam w klatce piersiowej? :O Z tym kiepsko 😭 Wątroba mi ostatnio szwankuje :O Widelec...Praga to okolice bardzo mi znajome :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Lniewiec to jakas rozbiegan
a jestes:classic_cool: to katowice to praga, a londyn? a tak serio to jak wyglada sytuacja w wawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....ja już Cię zapraszałam do Stolicy...kiedy tylko zechcesz :D Cytrusie w Warszawie jest OK. Co do Londynu....to mnie nie zachęca do jego odwiedzenia :D Wolę Szkocję....i Szkotów...a właściwie ich spódniczki....w planach na ten rok mam ich ponowne ujrzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....może trafisz w tym roku na chociaż jeden dzień słońca :P A tak na serio, cieszę się, że zdecydowałaś się na przyszłoroczny wyjazd ze mną i moimi znajomymi na Teneryfę :classic_cool: Wierzę, że będzie zajebiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie a mnie nie zapraszasz
😭 szkocja? wyczuwam podtekst nie tylko szkockiej kratki:P druga do czarnogory:P to JUgoslawia? mnie pozostaje w takim razie zostac w PL, trzeba dac rodakom tez zarobic i umowie sie z brzydulcia na piffo bawcie sie, mnie zycie wola i na ten upal kaze wyjsc😭 jak tu opuscic ten chlodej murow😭 niech wrescie sie ochlodzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mnie nie wołałyście jak tu takie jajsony były 😭 Zdzirson ja ci musze mój kom dać, to będziemy w kontakcie direct :) To anioł z rogami to stary de? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de ty jesteś popierdolony, tego sie inaczej nazwać nie da. Do tej pory nie miałam czelności tego powiedziec z szacunku dla ciebie. Ale teraz to już zachowujesz się jak gówniarz. Zamiast iść z dziećmi/wnukami (czy kogo tam masz) na spacer to szpiegusa na forum zapuszczacz, wstyd :O Zdzirson czyli mojego koma nie chcesz 😭 aster ja też poproszę na maila info o pomocy : fioletowy.widelec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×