Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

klon - bywalec nie jest skasowany, skasowane były te gdzie na nas jechali mimo że nawet nie wchodziłyśmy tam wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię Zdesperowną, bo to fajna laska jest. Chociaż jej foto przywodzi na myśl zdjęcie ofiary porwania dołączone do listu z żądaniem okupu :classic_cool: Ale ja tu tylko przecieram stoliki na mokro :)(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy - z miłą chęcią bym Ci napisała kto to ale obiecałam że będę grzeczna i nie będę używać kolokwializmów i pisać źle o ludziach :( :P Obiecałam też nie ruszać tematu robienia kariery za granicą przez pozwolenie szefowi swojemu na wsadzenie pewnej części ciała między nogi i doprowadzenie do implantacji, ani o paniach nadużywających solarium i tipsów :( Nie mogę Ci więc napisać, kim ona jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ co ma Koniobijkę
Niemcy liczą na szybką ekstradycję z Polski agenta izraelskiego wywiadu Mossad, Uri Brodsky'ego . - Nawet przyjaciele nie mogą sięgać po wszystkie metody - powiedział niemiecki polityk komentując zachowanie Mossadu. Posługujący się tożsamością "Uri Brodsky" agent Mossadu został aresztowany w Warszawie jako Izraelczyk. W Polsce Brodsky został zatrzymany na podstawie zarzutu poświadczenia nieprawdy i fałszowania niemieckich dokumentów. Niemcy, którzy wnioskowali o aresztowanie, zarzucają mu, że pomagał innemu agentowi w nielegalnym zdobyciu niemieckiego paszportu. - Izrael jest zaprzyjaźnionym krajem, a Mossad należy do zaprzyjaźnionych służb - oświadczył w rozmowie z Sekcją Polską DW Michael Hartmann, poseł SPD i członek kontrolnego gremium parlamentarnego w Bundestagu. Dodał, że "nie oznacza to jednak, że przyjaciele mogą w naszym kraju sięgać po wszystkie środki i metody lub je tolerować". Czy Brodsky ma niemiecki paszport? Niemiecki polityk wyraził opinię, że Brodsky może być nie tylko agentem Izraela, ale również posiadać niemiecki paszport. Tej informacji nie chciał jednak oficjalnie potwierdzić. Jeżeli potwierdziłyby się takie przypuszczenia, wówczas tłumaczyłoby to gotowość polskiej strony do szybkiej ekstradycji aresztowanego do Niemiec oraz fakt, że z Izraela do tej pory nie wpłynął wniosek o wydanie agenta Mossadu. Zastanawia się nad tym natomiast prokuratura Dubaju, gdzie doszło do zabójstwa. Bez zwłoki Prokuratura okręgowa w Warszawie zapowiada, że nie chce zwlekać z ekstradycją. Zaraz po uzyskaniu oryginału europejskiego nakazu aresztowania Brodsky'ego, który Niemcy wystawili 13 kwietnia 2010 roku, Polacy chcą skierować sprawę do sądu. Niemcy zarzucają aresztowanemu działalność szpiegowską dla obcego wywiadu na terenie RFN (par. 99 kodeksu karnego) oraz pomoc w nielegalnym pozyskaniu dokumentów (par. 271 kk) - wynika z oświadczenia Prokuratury Federalnej w Karlsruhe. Teoretycznie strona polska ma 40 dni czasu na podjęcie decyzji, ale rzeczniczka prasowa prokuratury w Warszawie Monika Lewandowska stwierdziła w rozmowie z DW, że "na pewno nie będziemy czekali do końca, aby sformułować wniosek o wydanie ściganego stronie niemieckiej". Dodała, że strona polska czeka na oryginał dokumentu Interpolu i sprawdzenie autentyczności paszportu Brodsky'ego. Zaraz potem "od razu skierujemy wniosek do Sądu Okręgowego o wydanie aresztowanego do Niemiec", dodała Lewandowska. Brodsky zadbał o logistykę Niemcy zakładają, że aresztowany na warszawskim lotnisku Okęcie (4 czerwca 2010) "Uri Brodsky" jest agentem Mossadu i wspierał logistycznie zabójstwo działacza Hamasu, Mahmouda al-Mabhouha na początku tego roku w Dubaju. Mabhuhowi Izrael zarzucał uprowadzenie i zamordowanie dwóch izraelskich żołnierzy w 1989 roku. Poza tym był on odpowiedzialny za dostawy broni do Strefy Gazy. W styczniu tego roku zwłoki Mabhoha znaleziono w luksusowym hotelu w Dubaju. Służby Zjednoczonych Emiratów Arabskich oskarżają o morderstwo izraelski wywiad Mossad. Izrael na razie odrzuca wszelkie zarzuty. Izrael nadużywa europejskich paszportów W związku z morderstwem działacza Hamasu śledczy z Dubaju podejrzewają blisko 26 izraelskich agentów, że posługiwali się obcymi paszportami. 12 posiadało brytyjskie, 6 irlandzkie, 4 francuskie, trzech australijskie a jeden niemieckie dokumenty tożsamości. Po ujawnieniu sprawy Wielka Brytania i Australia wydaliły izraelskich dyplomatów, natomiast ministrowie spraw zagranicznych Unii Europejskiej zaprotestowali pod koniec lutego 2010 roku w specjalnym oświadczeniu przeciwko "kradzieży paszportów obywateli UE". Podwójne paszporty i niejasne tożsamości Agenci Mossadu posługiwali się paszportami na nazwiska osób, które posiadają w różnych krajach podwójne obywatelstwo. Niemcy prowadzą wobec Izraela bardzo liberalną politykę paszportową i dlatego wielu Izraelczyków posiada również niemieckie obywatelstwo. Aresztowany w Warszawie Brodsky miał pomóc w zdobyciu niemieckiego paszportu dla jednego z agentów, który jest podejrzewany o udział w morderstwie w Dubaju. Niemiecki paszport został wydany 18 czerwca 2009 r. w Kolonii mężczyźnie podającemu się za Michaela Bodenheimera. Mężczyzna twierdził, że mieszka w Kolonii. Przedstawił wyciąg z aktu małżeństwa jego rodziców, których rodzina była ofiarą prześladowań nazistów. Przypadek "Uri Brodsky" prowadzi obecnie do dyplomatycznych napięć między Berlinem a Tel Awiwem, jak również Warszawą a Tel Awiwem. Poseł SPD Hartmann mówi, że oczekuje od polskiej strony, że "dotrzyma ona wszystkich ustaleń i umów międzynarodowych". Dodaje, że "sprawa ma polityczny wymiar, ale posiada też postawy prawne, które w tym wypadku mają duże znaczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon - na moim stoliku są pyłki od popiołu z papierosów, coś niedokładnie czyścisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej chyba nawet nie spotkałam na forume, za grzeczna jestem ostatnio na takie intrygi :classic_cool: nawet z moim wrogiem namber łan zawarłam pakt o nieagresji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, kto to frela, wiec nie mam zdania (chyba że to ta, która sypnęła laskę, która na forume wypisywała coś na swojego mena i jego matkę i jakoś wynalazła jej tożsamość) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki wpływ będzie miała odpowiedź Gospodarzy na twoją decyzję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Frelcia weź nie strasz nowych znajomych, my grzeczna ekipa chyba że się ktoś nas uczepi za niewinność :) Z ręką na sercu i jak Bozię kocham :) A teraz idę się zdrzemnąć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak. Jestem powszechnie znany ze zdolności negocjacyjnych oraz z braku zakorzenionego poczucia własności topików. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię szpiegusów Ale póki co, nie możecie sobie założyć swojego tematełe i tam się szpiegować, udowadniać, niszczyć i pokazywać? A. I nikt nie mówi że kogoś zniszczyłas. Gdzie to ktoś zasugerował? Chyba jesteś z lekka przewrażliwiona. Daj se na luz, zbieraj ekypę i idź się bawić do innej piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby nie było, że jestem nietowarzyska. głównym gospodarzem jest ŚL, jak ona was ugości to ja się dostosuję :D:D:D:D:D:D:D Gdzie jest zdzira :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dokopać się do info o kimś, trzeba być adminem forumowego serwera, mieć z nim układy lub dokopać się w necie do danych, które ta osoba nieostrożnie, częściowo ujawniła na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzucając przynętę spodziewałem się nieco bardziej precyzyjnej odpowiedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skąd, w ogóle nie jestem uprzedzona :classic_cool: z ostrożności wolę się nie wdawać w wasze "akcje" boście OBCY, dopóki nie stanę po którejś stronie :classic_cool: Klona_ przekabacić się nie da, swój rozum ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaźń między kobietami to tylko pakt o nieagresji :classic_cool: zresztą, ja sie z nikim nie przyjaźnię, wiec żebyś wiedziała, nic z tego :P ugościć nie mogę, bom nie gospodarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę teraz swobodnie rozmawiać. A szkoda bo zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×