Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Osobliwe, zwłaszcza zestawienie trzech pierwszych kandydatów w czołówce. :classic_cool: Waldemar Pawlak 53,66% Kornel Morawiecki 53,66% Janusz Korwin-Mikke 51,22% Bogusław Ziętek 48,78% Andrzej Olechowski 48,78% Bronisław Komorowski 48,78% Grzegorz Napieralski 46,34% Andrzej Lepper 46,34% Jarosław Kaczyński 31,71% Marek Jurek 29,27%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe... : Janusz Korwin-Mikke 75% Andrzej Lepper 73,08% Marek Jurek 67,31% Kornel Morawiecki 61,54% Jarosław Kaczyński 61,54% Waldemar Pawlak 57,69% Grzegorz Napieralski 57,69% Bronisław Komorowski 53,85% Bogusław Ziętek 51,92% Andrzej Olechowski 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz Korwin-Mikke 82,72% Kornel Morawiecki 66,67% Andrzej Lepper 62,96% Waldemar Pawlak 59,26% Jarosław Kaczyński 50,62% Andrzej Olechowski 48,15% Grzegorz Napieralski 46,91% Marek Jurek 46,91% Bogusław Ziętek 43,21% Bronisław Komorowski 40,74% Dokładnie tak jak wiedziałam :classic_cool: Ja już wiem - JKM :D Ale i tak na wybory nie idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż Januch odpada, nie ma mowy, nie cierpię muszek :O Lepper ok, bo byłyby lepsze ceny za zboże :classic_cool: A marek jurek jakoś pozytywnie na mnie wpływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szwagra Greka ze strony małżonki. Mój szwagier ma sklep w Atenach. Kiedyś rozmowa zeszła na poglądy polityczne i szwagier tak mi rzekł: "Jak do mojego sklepu przychodzi komunista, to jestem komunistą, jak liberał, to jestem liberałem, a jak faszysta to jestem faszystą. Dla mnie ważne jest, żeby mi nikt szyb nie powybijał." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon - mam podobnie jak ten Grek :classic_cool: I w pracy, i dla ludzi co dzwonią z allegro :classic_cool: Ostatnio miałam 30minutową pogawędkę, z czego o przedmiot Pan pytał 3 minuty, a reszta dotyczyła polityki, oczywiście oboje byliśmy za PiS ;) Prawa handlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma pięcioro dzieci, dwoje już na studiach. W życiu nie spotkałem równie spełnionego i szczęśliwego człowieka. Nie w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frelu 👄 Czekaj chwilkę, załączę swojego lapka i wejdę na gadu, chwilowo na biurowym kompie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniach 6-14.06.2010 ankietę na tej stronie wypełniło ponad 125 000 osób. Gdy sugerujecie się poglądami, a nie sylwetkami kandydatów, Wasze wyniki prezentują się jak dotychczas następująco: Hah, na pierwszym JKM, na drugim Endriu :D Przy sylwetkach, a nie poglądach, na 1 Bronek, na drugim JKM. A propos świetny kawał słyszałam: Jaka będzie kolejna plaga w Polsce po powodzi i nawałnicach? Plaga Komorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza, że te pomarańczowe schizy rozpłyną sie jak zawsze w blasku wschodzącego słońca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu piękne są tylko chwile. Ale raczej nie te spędzone w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×