Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

a co, moze nie jestem najmłodsiejsza?:classic_cool: Zdzira- przedwczoraj też miałam skręt szyi, ale przeszło po jednym dniu :P A wódką to powinnaś się nasmarować a nie wyżłopać, to może by coś pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie idź, proste :) Ja sobie siedzę w pracy przy wiatraczku, luz blus, szefów nie ma (jeszcze) więc czuję, że to będzie dobry dzień :classic_cool: Gorzej z jutrem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kafezdzira.
noo, pralka tez wydaje dzwieki:classic_cool: takie radosne und przyjemne, az chce sie prac, moglabym wystepowac w reklamach viziru z panem Zygmuntem np❤️ :D bede ok poludnia🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączam TVN24 i co widzę ?: wielki pożar w Łodzi. I pierwsza myśl: "Zdzira znowu zostwiła garnuszek na gazie " :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma powodu, by podnosić ciśnienie naszym przełożonym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w mojej firmie rozpoczęły sie wielkie przemiany. W oczach niektórych mam być główną siłą napędową tych przemian. To nie rokuje zbyt dobrze na przyszłość ani mojej firmie ani mnie. Czuję, że to moze mieć bardzo negatywny wpływ na moje kafeteryjne życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałem żadnych podwładnych. Po tylu latach pracy.... czasami zastanawiam się dlaczego ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskry czy ikry ? ;) W moim zakresie obowiązków nie ma nic o chodzeniu po wodzie, czy zdejmowaniu gwiazdek z nieba. Ja zawsze dotrzymuję umów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast faktem jest, że za każdym razem kiedy przychodzę rano do pracy myślę sobie, że już gorzej być nie może. A na drugi dzień zwykle okazuje się że byłem w błędzie. Mój kafeteryjny byt jest realnie zagrożony :-o(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kafezdzira.
dlaczego piszecie jednoczesnie na dwoch topach😭 Klon, tym razem to nie moj garnuszek:classic_cool: a tak serio serio to chyba opanowali sytuacje, widze juz tylko maly, jasny dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój, czy nie i tak przez Łodzian właśnie przekroczyliśmy nasz krajowy limit emisji CO do atmosfery. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak przez Łodzian właśnie przekroczyliśmy nasz krajowy limit emisji CO2 do atmosfery. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kafezdzira.
Lepsze przekroczenie limitu CO do atmosfery niz przekroczenie limitu dziennej produkcji Pavulonu przez Polpharme:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kafezdzira.
no dobra, zyebalam tamten post ale wszyscy wiedza o co chodzi((:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA za to zacząłem seryjną produkcję postów. Teraz widać jaki jestem przemęczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×