Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Moja psyche cierpi na choroby wieku starczego. Można ją leczyć jedynie objawowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Leniwczyka w takim razie będą z cukrem pudrem i niech więcej nie marudzi :p (dziś zaczęła od samego rana) :D Julku w takim razie porcja placków jest Ci chyba zbędna skoro masz w planie dziś naleśniki :D Klonie widzę , że moja wczorajsza nawigacja zadziałała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec...teraz będziemy chodzić do na grzane wino :D wyczaiłam gdzie jest rewelacyjne :D figlarka...przecież ja dziś wyjątkowo spokojny człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel* ---> przeczytałem uważnie to co napisałaś, zrobiłem wszystko na odwrót i dotarłem do domu cały i zdrowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klonie ale zapomniałes napisać o której dotarłeś :p bo chyba nie w porę :D Leniwczyku stąd takie Twoje rozdrażnienie :D pijalnie wina otwierają dopiero o 13:00 Prawda ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po tym filmiku w stopce Leniwca jego droga do pracy najerzona jest niebezpieczeństwami oraz przeszkodami i raczej przed 13 nie ma szans dotrzeć do celu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego postanowiłam nie wychodzić z biura :D:D figlarka...bo w tej knajpce było przepyszne jedzenie, ślicznie podane ale niestety nie za tanie :O ...ale i tak chodziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadam łysiny, ale jestem otwarty na wszekie pieszczoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zobacz klonie jak mi dziś oberwało sie od Leniwca za to że Ją obudziłam o godz. 4:21 a nie o 4:30 Tak jak planowała 😭 a ja to wszystko z troski żeby nie spózniła się :D Leniwczyku nie możesz powiedzieć , że jedzenie jest smaczne , bo Twoje kubki smakowe szwankują :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień wyglądam mniej więcej tak: :classic_cool: tylko bez tej czapeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobione. Muszę wyjść z pracy i iść do domu. To takie przygnębiające. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać , że Klon dobrze odżywia się :p taki troszkę pyzaty na twarzy :D Leniwczyku a mówiłam Tobie żebyś nie malowała usteczek na tak rażący kolor :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łudziłabym się na Twoim miejscu :D Ja tylko chcę być taka miła , żebyś nie musiała wracać do domu ze skwaszoną miną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danny powrócił. Założył oddzielny topic do całowania sie z dziewczynami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×