Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

07:10 [zgłoś do usunięcia] fdklhghahgl rewq poklykamy? NIE :D zdaje się że jestes pedaukiem :D a myślałem żeś sexi blondi lasken :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa brałaś - witaminkę C :p A dlaczego bierzesz tak okrutne dla swej skóry kąpiele ? :D Nie lepiej błotne albo jakieś inne kisiele :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Leniwiec po prostu z g....m rozmawiam jak z g....m :D jeszcze raz Leniwiec Przepraszam :D poczekam na Zdzirkę :classic_cool: ps. smacznej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam Leniwiec zatem , jak widzisz trollik się produkuje najwyraźniej z rana nic lepszego mu nie przyszło do łepka :D :D :D do potem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka...tego zaszczytu mogą dostąpić najlepsi :P A jaką ja mogę mieć pewność, że do błotka nie dodasz jakiejś substancji farbującej??? :O Miłej harówy figlarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira ja wcale kawy nie pije w ciągu roku może z 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dużo "chlejesz " tej kawy :-( ja nawet herbate ograniczam wole wodę pić mineralną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracają dawne czasy :O Ostra...paszoł stąd :O rewq---ja właśnie powiesiłam w biurze firanki :) a teraz mam przynajmniej godzinę odpoczynku :P Zdzira :D dla ciebie nie ważne co, byle miało odpowiednią ilość % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam w takim razie pełna pralka z wodą i ciuchami będzie stała do wieczora :D Nie martw się. facet jakoś to załatwi, tylko sama tak łap nie pchaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira skoro nie masz do tego przekonania to się nie zmuszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakto musisz, bez sensu. nie powinno się ludzi zmuszac :/ Ale spoko, ja przed ślubem podobno będe musiała iść na jakąś mega spowiedź, i to dwa razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×