Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

skończy się urlope zagraniczne i niebieskie drinki z palemka (które nie są w all inclusive) :P:P (patrz, jaką mam dobrą pamięć i jak umiem Cię słuchać) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec...i nie zapominaj o tym szczególiku...ze Ty tu gość...a goście powinni być mili und uprzejmi i zawsze podkreślę ZAWSZE przychodzić z % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie...skoro tu wdepłać:( ....ale skoro to uczyniłaś, to musisz mi wybaczyć, ze nie witam Cię chlebem i solą 😭 ale chleb sczerstwiał -tak mało tu gości jest...a licho wcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi, julk44 jestem :P ale chyba się nie zrozumiałyśmy... nie chodzi mi o Twój nick tylko o to ktoś Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie daj mi się zwieść. Nie daj się zwieść masce, która noszę. Bo noszę maskę. Noszę tysiące masek, które boję się zdjąć a żadna z nich nie jest mną. Udawanie jest moją drugą naturą lecz nie daj się zwieść..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Figlarka...wyjmij zatyczki z uszu i wszystko będziesz słyszała " - dziękuję za poradę , tym bardziej że człowiek ułomnym się stał mało tego - postaram się aby selekcja przy "drzwiach"dotyczyła jedynie kandydatek w wieku 15 - 20 lat . Reszta do "gazu" Pasuje takie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszku -> to przez to że ty tak agresywne jeździsz boja ci się wydać prawka mimo zdanego egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×