Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwczyku ja mówiłam już Tobie kobieto , że masz mi wierzyć i tylko mnie i koniec :D A to o tych okularach kiedyś tak Ladaco rozpisywał się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jeszcze jakies kochane
sa niedocenione? czekam na propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np w pracy jest mi dobrze no i co ? :p :D A miała być dedykacja dziewczynkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku a dlaczego nie :) pracę trzeba lubić i wykonywać z zamiłowaniem , wszak za nią kasa płynie :D Zobacz ile masz satysfakcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kocham swojej pracy...ja jej nawet nie lubię siedzę tu, bo za nią płynie kasa...ot i moja filozofia :D :D :D Leniuszku a co ważniejsze? Twoja milosc do pracy czy pieniadze z niej..... bo chyba to drugie jest lepsza :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HP...kirdyś tak myślalam :( ale teraz zgadzam się z figlarką, tylko jeśli człowiek do jakiegoś poziomu życia nawyknie...to trudno z niego zrezygnować :O a teraz spadam dalej pracować 😭 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaman king
CS 1,6 Nazwa serweru: CS C.O.M.B.A.T IP: 193.218.155.195:27062 Haslo: 123 Serwer: ffa sloty: 16 OPIS SERWERU -Serwer narazie sie rozkreca wiec jest malo graczy -Są mapy na nim aim_map , aim_crazy jump, i cs_winter(asult) de_westwood , de_nuke Pare przykladow map ktore wystepuje na serwerze -Mili admini - KONKURS (ZAREKLAMUJ SERWER I ZOSTAN ADMINEM!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nila szukam
Leniwiec Tu L nie wiesz gdzie sie On zaszyl? taaa wiem, rozpaczasz za kablem ale moglabys moze zastukac do N😭 cos za dlugo Go tu nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *figiel*
[śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim ludkom :) L. nie wiem, co się dzieje z N. :O może jego szwagier coś wie na ten temat :) Sądzę, że N.robi świąteczne przygotowania :) Ludki....rozmawiałam z Marysią S.C. :D Macie pozdrowienia i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×