Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ile można spać und pracować und sprzatać, wszystko jedno:P ile można nie siedzieć na kafe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam tylko bo nudy dziś na kafe jak cholera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowałam włosy :classic_cool: Nudy, nuuuudy :O Figielku nie wiem czy do tych celów znalazłabym :D Chociaż na kafe ejst tylu desperatów, ze moze akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----wzajemnie nie, nie duchu to nie dla mnie nie w tym stanie:D siedze sobie tu dzisiaj zupełnie sama:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyszkim 😭 widelec...ja jeszcze pracuję....i jutro też Kabel....nie miałam okazji Cię pożegnać 😭😭😭....ja i tak nie wierzę, że chcesz nas pozostawić :O:O:O Będę TĘSKNIĆ 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel...życzę Ci, żeby wybór którego dokonałeś okazał się trafny :D Trzymam kciuki i powodzenia :D Dziękuję za pomoc pewnej sobotniej nocy ;) :D Cieszę się, że miałam okazję Cię poznać :D tylko trochę z apóźno to nastąpiło :O Trzymaj sięcieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) leniuszku 😘 mnie rowniez bylo milo Cie poznac :) jak to mowia lepiej pozno niz wcale a za tamto nie dziekuj ..lubie pomagac i dalej bede to robil :) a streszczenie ? ;) oki...ale to i tak nie pelny obraz ...nie mowi nic o sobie a jesli juz to nie wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×