Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

elo:classic_cool:🖐️ kto dzisiaj ma dyżur w kuchni...jakieś sniadanko bym zjadała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam...a Ty masełko przyniosłas? mniodek sie przyda albo inna marmolada:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje śniadanie wygląda prawie zawsze tak samo: kawa z kardamonem i Pall Mallik :classic_cool: Ale mogę Ci kopsnąć śliwkowej nutelli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluniaaa...przyłącz sie do nas...kawa z mlekiem czy czarna...a oze inna herbata?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie musowo musze zjesc:classic_cool: jak zjem to pozniej do nast moge nic nie jesc:classic_cool::p slwkowa nutella?O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..to taka nutella:D:p myslalam ze wystarczy pojsc do spozywczaka:p olunia czkka co sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się samemu zrobi, to jest lepsza :P Muszę iść do sklepu kupić cokolwiek do żarła, wieczorem spodziewam się bydła na kolacji 😭🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide nakarmic sikory,trznadle,wróble ,sójki,sroki ,gile i inne skrzydlate:classic_cool:🖐️ łapiemy sie potem:p adres znasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza spoko:p przynajmniej bedzie oryginalnie:classic_cool: do tego korniszon kwaszony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadciąga noc komety :D .... mam jakieś zwidy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo..własnie rewq..jak juz bedziesz na koncercie to popros o nic komety z dedykacja dla lubiś:classic_cool: chopaki beda wiedziały ocb:classic_cool: do pomacania sie pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli była groopies to wiem co robiła :D no cóż młodośc , szaleństwo tylko nie tubylcu ---> lepiej brzmi autochtonie już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie bazyli :O :classic_cool: Niestety, nasz dom został doszczętnie zniszczony przez dzikusów, musimy sie gdzieś podziać :) Ale jesteśmy wszyscy grzeczni i ułożeni, myślę, że sie dogadamy :classic_cool: A o nudzie nie ma mowy, codziennie chlejemy do nieprzytomności i mamy wybitne gusta muzyczne :classic_cool: Pozdro :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×