Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

No wiesz... Tu się trzeba przyłożyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzoskwiniowa karnacja skóry to kolory kąpiące z pędzla maczanego w palecie zachodzącego słońca. Cudowna radująca się twarz rozpromieniona tajemniczym uśmiechem przypomina kwiat kwitnącej róży. Oczy niczym dwa diamenty-piękne i kosztowne oddające blask i świetność duszy, gdyż piękno zewnętrzne jest wsparte pięknem wewnętrznym. Śpiący " Leniwiec ktory facet poleciałby na to. Gdyby pisało: sztynka, 167 cm wzrosyu , waga 57, biust 75 D, lubiaca sex mailabys wiekszy odzew :D :D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w naszym kręgu zainteresowań są własnie Ci co zrozumieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu tak.. ale zapomniała też, że to kafe :D Może na "Kultura: Książki, kino, muzyka" zrozumieliby [cool ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem gdzie leży problem. Ten tekst trzeba opublikować w miejscach, w których nikt nie zetknął sie z Leniwcem. Inaczej zawsze trafi się taka PŚP. Jak można bezmyślnie sabotować tak szlachetną kampanię reklamową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskok z okna to super
pomysł:classic_cool: o jedną infantylną lalkę mniej:D:classic_cool: trzymam kciuki aby się udało skutecznie z tego okna wyskoczyć:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIc z tego. Okno jej zamarzło. Śledź uważniej wszyskie wątki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskok z okna to super
klon_ -----------> chyba już jednak odmarzło,sama to zaproponowała: 12:00 [zgłoś do usunięcia] Śpiący Leniwiec widelec....to co mam zrobić??? wyskoczyć z okna czy co??? http://www.youtube.com/watch?v=-tfsL9Kq8R8&f eature=player_embedded Ci, którzy mnie obrażają, są za mali, bym słyszała ich obelgi a ona chyba wie lepiej co z jej oknem się dzieje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic. U mnie w firmie wszyscy mamy specjalne chipy wszczepione bezpośrednio do mózgu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie ? Może nawet zaczną cenzurować twoje posty ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje są zatwierdzane bezpośrednio przez kierownika. Dlatego pojawiają sie z pewnyn opóźnieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły mnie tu sluchy że cicho olatuje z kaffe :-O z powodu Wielkiego Brata zainstalowanego w jej kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
Pracuje w CU i kilka miesięcy temu wprowadzili taką kontrolę.Najpierw była sielanka ,każdy wchodził na jakie strony chciał,pózniej zablokowali allegro,nk ,zacżęli robić wyrywkowe kontrole kto na co wchodzi aż w końcu zablokowali dostępo do gg. Mają też taki specjalny program,który robi co jakiś czas zrzut z ekranu.Dostępu do netu nie zlikwidowali bo bez tego pracować sie nie da,ale wszeli priv się skończył🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw powinni ustalić zasady korzystania z netu i podać je do wiadomosci pracownikom. Samo blokowanie to pół biedy (można obejść) Gorzej gdy zaczynaja wyciagać konsekwencje służbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon --->>>> zasadą korzystania z netu jest to że w pracy pracujesz :D a nie wchodzisz na GG itp. tu nie ma filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×