Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość u mojej znajomej
Tak do końca nie da się obejść jak kompy są w sieci zakładowej,filtry cuda nie widy i klops.A nawet jeśli to ten programik szpiegowski do robienia zrzutów z ekranu jest nie do obejścią.Właśnie o to chodzi,że zasady były ustalone,priv to w domu,poza pracą a w pracy pracaLudzie sobie pofolgowali za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq ---> ale jest coś takiego jak przerwa śniadaniowa, na lunch, czy cos tam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ ----->>>>>>ale to jest kropla w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla ale pozwala się wyłgać z wielu rzeczy - nie wiedziałem, że na przerwie nie można. Stąd pracownik powinien mieć jasno określone co mu wolno w necie, a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów nawiedza nas tłum twoich pamiętliwych wielbicieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
oślepłam chyba,gdzie te tłumy?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :D miałam zebranie :O ale za to już uciekam do domku :D Wiecie, że nawet KOCHANA Pijawa zaszczyciła mnie wpisem?? :D Cicha....to dzięki Tobie Królowa się odezwała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka....ale to burzy całe moje wyobrażenie o niej 😭 Czyżbym do tej pory żyła w iluzji ??? :P na mnie już czas :( uciekam do domku, ale może dziś wieczorem się pojawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
fioletowy widelec ----> to ,że piszę na pomarańczowo nie świadczy ,że się do jakiejś tam grupy zaliczam w tym przypadku do 'wielbicieli' ladaco:) wzięte w kamyczki jakbyś chciała myśl o wielbieniu rozwijać;-) widocznie macie jakiś uraz do osób niezalogowanych:D nie mój to problem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoim problemem jest to, że nie możesz się z pewnymi rzeczami pogodzic i przejść nad nimi do porządku dziennego To też nie nasz problem :D Żegname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
fioletowy widelec---->nie rozumiem twojej wypowiedzi??? Weszłam na ten temat przypadkiem,zobaczyłam wpis w którym ktoś się skarży na to,że mu net ograniczą w pracy i się wypowiedziałam w tym temacie:) Nie mam żadnego problemu. To ty mnie z kimś pomyliłaś i na mnie 'napadłaś';-) To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym jak widać istnieją też normalne pomarańcze. Nie wszystkie są złośliwe. Co za ulga :classic_cool: noga mi ścierpła. cholerek zasnął mi na kolanach, a mam ziemniaki na gazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale ja się nie skarżę na to, że mi neta w pracy blokują, tylko na to że zakupili program szpiegujący "oko szefa" przez który chooj wie kto będzie sobie sprawdzał co ja robię :O troche prywatności 😠 niech jeszcze w kiblu niech może kamerę zainstalują, to już w ogóle będą mieli kontrolę nad tym co pracownicy robią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
Próbkę już miałam,to mi wystarczy.Najwyrażniej na tym temacie nie tolerujecie osób niezalogowanych.Bywa.I nie jest istotne z czym przychodzą.Zapamiętam---->omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbkę już miałam,to mi wystarczy.Najwyrażniej na tym temacie nie tolerujecie osób niezalogowanych.Bywa.I nie jest istotne z czym przychodzą.Zapamiętam---->omijać szerokim łukiem. Proszę nie demonizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
mam problem z zaczernieniem może ktoś pomoże mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej znajomej
a dlaczego foto?musi być? chyba żartujecie sobie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×