Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Poza tym my mamy szczęście w miłości, wiec nie ma powodu, byśmy pchali się do kasyna. Prawda Leniwiec ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie kto tutaj pisuje
właśnie oglądam klan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...upajać się tą zajebistą pogodą mam pytanko:Zdzira..poszukuję firmy zajmującej się projektowaniem i wykonaniem projektu dot.remontu mojego mieszkania :) Może masz jakąś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira..wiem,że chcesz uchodzić za skromnisię ;) ale zdradź nam, czy to kolor Twojego upierzenia na głowie...czy może zimny wzrok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....a przeglądasz się co rano w lustrze? Czy jesteś jak Bazyliszek? :P Widelec pisała na gg że jest baaaaaaardzo zapracowana :O Chollerka Nas porzuciła 😭 A De to już nie moja bajka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira...lepiej nie pytaj 😭 Moja kumpelę "od serce" ściągają do Angli-ponownie :O ale Tym razem dała się przekonać i zamierza pozostać tam przez kilka najbliższych lat Kurwa....to nie sprawiedliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira...ale ja "tracę" kumpelę, z którą mogłabym "konie kraść" 😭 Ja również życzę Ci miłego weekendu i ciepłego futra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, ja Was nie porzucilam, tylko jestem sama, zabiegana i nie mam czasu podrapać sie pod d***e ;) ALe pamietam o was :) Leniwcu- milosc kwitnie? widelec- jak sprawy z mieszkaniem? zdzirka- dajesz rade w pracy ? :D :D :D klon:classic_cool: tęskniłeś? :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niby dlaczego????? :O Nie nadążam juz za Waszymi nowymi nickami :O Napisz kim jesteś, a nie zgadywanki robisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×