Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

U Bywalca jak sie czyta nie wiadomo kto ,kim jest.Tyle podszywów,ze w pale sie nie mieści.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy z wiedzy ogólnej siłą rzeczy będą ustępować specjalistycznym. Przeciętny USA-anin może nie wie, że Polska leży w Europie, ale jeśli pracuje przy budowie silników promu kosmicznego to doskanale sobie radzi z tym zadaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wiedza jest bardzo rozbita a jak specjalistyczny przedmiot nie jest"wchłaniany" należycie.Poza tym konkurencja.Nie myśl sobie klon ,ze wszyscy tam orłami sa.Tylko kto tam się przbije dochodzi do bogactwa u nas do garbu i starganych nerwów.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolegi w Kanadzie ,dziś jest milionerem po 24 latach pracy.prowadził firmę malarska zatrudniał ok.35 pracowników.Nie ma porównania.Taki kulczyk z Poznania może się schować przed nim.A w Polsce koleś był tylko majstrem .Tam zaczynał od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że ich system oświatowy już na wczesnym etapie kształcenia zakłada wybór określonych przedmiotów przez uczniów. U nas jeszcze w liceum wkuwa się w zasadzie wszystko jak leci. Oczywiście dzieki temu nie kształcimy wyspecjalizowanych idiotów, ale rozwój technologii wymusi na ludzkości specjalizację. Nikt nie będzie w stanie być dobrym we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:01 [zgłoś do usunięcia] nataliana (nataliana_1998@o2.pl) nataliana_1998@tlen.pl'; ----------> co to jakaś choroba nawiedziła was czy ki piekło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czego nasze władze nie biora przykładu z rozwiniętych krajów?Masz racje Klon. W Takich Niemczech już od szkół średnich jest ukierunkowany na określone zawodyTak samo z robotnikami.Wszystko jak w zegarku poukładane.Ilu stąd wyjechało z Śląska i więcej swojego zawodu nie zobaczył co był w Polsce.Oczywiśćie jak specjalista wysokiej rangi co innego.Ale nie było ich zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dam ci przykład.2 lata temu chłopak studiujacy medycycynę po pierwszym roku pojechał do Holandii na wakacje na saxy.Juz wiecej nie wrócił tam po pól roku założył firmę i teraz śmieje sie w kułak.Jest bossem.Ma 15 ludzi oczywiście wszystkich z rodziny ściągnął w jego wieku.Tutaj pare lat temu inżynier operatywny założył firmę na 1/2 etatu aby nie płacić wysokich podatków.Fiskusowi nie było w nos i przycisneli go,więc znów 1/4 etatu,pożniej 1/8 etatu.W końcu sie wkurwił i wyjechał za granicę.Było to jakies 8 lat temu Dziś eksporuje do Polski swoje wyroby.Za operatywność tak sie u nas wynagradza "prywaciarzy"Nie wiem jak teraz ,może masz jakąś firme to sie orientujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej martwi mnie niechęć moich córek do czytania książek. Za czasów mojej młodości ;) mieliśmy 2 programy TVP i czytało się z nudów. Teraz zagonić dziecko do czytania, gdy w TV jest setka programów, w domu komp z internetem a wokół centra handlowe to sztuka. Robota skończona. Pora spadać do domu, skoro życie seksualne Leniwica nie nie będzie tematem dalszej dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżonka ma firmę. Ja na razie rozważam różne możliwości :) Słuzba fiskalna w Polsce i tak jest bardzo nieszczelna. Biorąc pod uwagę wielkosć szarej strefy wpadają tylko naiwniacy i pechowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolkaza...to Ty nie lubisz gór??? :O A ja myślałam, że z Ciebie charakterna dziołcha 😭 Zdzira....nie będę publicznie się wypowiadała na temat mojego weekendowego sexu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będę publicznie się wypowiadała na temat mojego weekendowego sexu" To w zasadzie nam wystrcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwieczny problem cywilizacyjny.Z kolei uwielbiałem czytać książki,chociaz dzieci tez bardzo gustowały w tym.Mimo że nastały czasy kompa.Ale jak sie widzi cafeterię juz niewielki odłam tej młodziezy sie garnie.Póżniej taki delikwent po 20-stce już nosi okulary znak czasów.Bardzo dużo młodych nosi okulary.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Taaaaaaaaaaak śpioszek hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już chyba wszyscy wybyli z pracy a aura jak na złość zimno jak jasny gwint.Niech no tylko słoneczko wyżej wzejdzie choooooooooodu.:D Tutaj pózniej tylko okazyjnie i wieczorem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec, można powiedzieć, że charakterności , nie można oceniać z góry:):):), jest mało rzeczy, których się boję, noo, ale fakt faktem nie przepadam za nimi, a o jakiejkolwiek wspinaczce to już w ogóle :( Ale mam też inne zainteresowania. Klon--->>> zgadzam się z tobą. A wracając do USA-siątek, to jeszcze nie tak dawno, jak niektórzy z nich nie wiedzieli, kiedy zaczęła się II wojna światowa.Też znam opowieści Polaków, którzy mieli okazję tam pobyć. Na wesoło, kumpel opowiadał, że np. w warsztacie samochodowym, jeden pracownik był od klucza nr 5 do śrubki nr 5 itp... , ale żeby sam coś zrobił, to niestety potrzebował fachowca. I takie tam pierdy.... A u nas po szkole zawodowej, czy po techn. zawodowym miał jakichś fach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec 😘 idę do sierściucha (konia) dać papu i wybywam od kompa:):) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klon...to tylko było stwierdzenie" Tym nie mniej gdybyś nie chciała się wypowiadać na temat "BRAKU twojego weekendowego sexu" wszyscy czuliby się rozczarowani. A tak wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam Wam pomachać:classic_cool:, tyle mojego jeśli juz tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko i uciekanko:P Jolkaza dla twojej wiadomości jestem od 10 minut na kompie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StasMalgosia
Helou, ktos chetny do wspolnej gry w kasynie paradise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grywamy w kasynach. Mamy pewne pojęcie o rachunku prawdopodobieństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×