Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollamonolla

Pytanie do młodych panien

Polecane posty

Gość ollamonolla

Zapytam krótko, jakbyście miały możliwość w waszych miejscowościach zatrudnienia firmy, która zorganizuje Wam wesele, poszłybyście na to? Za cenę powiedzmy około 2tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nir bo to frajda
a i tak spora część młodych chce oszczędzić na weselu. Za 2 tys ma super kieckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
to ja jeszcze raz podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
nie,nie chcialabym.bo to frajda przygotowywac swoje wesele.pewniej sie czuje przygotowujac sama a nie przez kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie zatrudniłabym
takiej firmy. Wole sama zając sie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym wolała zatrudnić
Taka firma zorganizuje wszystko wg planu danej pary, doradzi, podpowie, czuwa nad wszystkim. Ogromna oszczędność czasu! Jak będę wychodzić za mąż to bardzo chętnie skorzystam z usług takiej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/jajko2009
Wesela są coraz mniej popularne.Ludzie wolą życ bez ślubu bo szkoda im kasy na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
nikt już się nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zatrudnialam i nie zatrudnilabym bo fajnie bylo samemu organizowac . Jakos nie sprawiloby mi przyjemnosci pojsc na gotowe i miec w glowie mysl ze ktos za mnie organizuje nasz dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tys troszke duzo jak na
male miasto ale ja jesli mialabym taka mozliwosc to z ogromna checia w dniu wesela bylam wykonczona, sama musialam sie uzerac z orkiestra ktora nie chciala zorganizowac wymyslonego przezemnie konkursu i takie inne duperelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvyutuo
tak, zatrudniłabym bez wahania. swój ślub miałam w sierpniu, przygotowania do niego zaczęłam w maju - suknia, sala, fotograf, film, kwiatki sratki i inne ślubne gadżety. wszyscy mi mówili, że nie zdążymy ale mi się nie chciało wcześniej. nie opanowała mnie przedśluna gorączka, nie lubie takich rzeczy. na szczęście miałam genialnego świadka, która za mnie odwaliła kawał roboty, bez niej pewnie bym teraz siedziała i powtarzała sobie - jest jeszcze tyyyyle czasu:) dobry świadek to jest to! a jak bym jej nie miała to firma bez dwóch zdań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Night
Ja lubię sama sobie organizowac wszystko. Może jestem zbyt kreatywna:D Ja miałam miec 2 śluby:) Jeden w Jego kraju, związany z jego przodkami. Ale po przodkach to on ma niewiele. Myślałam, że jest bardziej męski w podejmowaniu decyzji. Czynów. A on taki jak inni Polacy się okazał. Tylko umie jezdzic drogimi autami nic więcej. A ja chciałam by Facet mnie szczerze kochał i okazywał to. Od początku.. A drugi ślub związany z moja religią. cywilnego nie biorę. I nie zmieniam nazwiska. Bo mam zamiar dalej powiększac dorobek naukowy pod swoim nazwiskiem. Własnie szukam sponsorów do bandan. Stanowiska pomiarowe są bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogggggggggaaa
ja chetnie, ale u mnie w miescie tez nie ma takiej firmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym wolała zatrudnić
a gdzie mieszkacie? Często jest tak, że firma działa w dużym mieście, ale w okolicznych mniejszych miejscowościach np. w granicach województwa też robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo za 2 tys mam ekstra suknie a wesele wspaniale zorganizowac to zaden prolem jesli ma sie rok czasu na to i wszystko powoli na spkojnie sie zalatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tak tak
gdybym miała tylko taką okazję to od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
upup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie zapłaciłabym 2 tys
Za cos co moge zrobic sama razem z narzeczonym, mamą czy np siostrą i miec z tego frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tys. za całe przygotowania
??? Mi by się nie chciało za tyle z domu wyjść. Taka organizacja to jednak kilka miesięcy załatwiania, jeżdżenia, dzwonienia itp. Jakby mi firma powiedziała, że tyle bierze, to pomyślałabym że to partacze i na pewno nie skorzystałabym z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym wolała zatrudnić
Cena takiej usługi przeważnie jest uzależniona od kosztów całej imprezy, czyli biorą określony % od tego ile wyjdzie. Jasne, że fajnie jest samemu się zająć przygotowaniami, ale co w sytuacji, gdy np. nie mieszkasz w miejscowości, gdzie będzie ślub, gdy masz taką pracę, która uniemożliwia Ci samodzielne załatwianie wszystkiego, albo po prostu się na tym nie znasz lub nie masz zdolności organizatorskich? Nie każda kobieta zna się na procedurach / dekoracji sali / gotowaniu / itp itd. Wszystko da się zrobić samodzielnie - fryzurę, makijaż czy paznokcie też. Jednak dla tych, którzy chcą mieć wolną głowę od załatwiania tego wszystkiego, są profesjonaliści, którzy specjalizują się w tego typu usługach. A korzystanie z nich, tak jak wcześniej pisałam, nie ogranicza w żadnej mierze decyzyjności pary młodej. P.S. Żeby nie było niedomówień - nie pracuję w żadnej firmie zajmującej się organizacją ślubów. Po prostu uważam, że niektóre z szanownych wypowiadających się trochę demonizują tę usługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż..to jest spore ułatwienie-firma znajduje wszystko co potrzebne i konsultuje z młodymi,niczym nie trzeba się przejmować.ale chyba jednak samodzielnie przygotować ten dzień od podstaw to jest i wiadomo kupa stresu ale też radości ;) także ja sama bym się na to nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×